برنامه جدی برای آموزش و کارآفرینی در استان یزد داریم | اتاق خبر
کد خبر: 302391
تاریخ انتشار: 24 آذر 1394 - 20:26
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان یزد گفت: برنامه‌ای جدی برای آموزش و کارآفرینی در استان یزد داریم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب‌الله کارگر عصر امروز در بازدید از نمایشگاه فن‌بازار در دانشگاه یزد با تاکید بر اینکه فنی و حرفه‌ای، ادارات و مراکز تابعه باید در همه نمایشگاه‌ها به ویژه نمایشگاه‌هایی نظیر فن بازار هم در سطح استانی و هم در سطح ملی، حضوری جدی داشته باشند، اظهار داشت: حضور در نمایشگاه‌ها نوعی آموزش است و آموزش به شکوفایی اقتصادی منجر می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه فنی و حرفه‌ای برای آموزش و کارآفرینی در استان یزد برنامه‌های جدی و ویژه‌ای دارد، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صحیح در مسیر آموزش و کارآفرینی برای جوانان و نوجوانان کشور، می‌توان در مسیر رشد و شکوفایی اقتصادی گام برداشت.

این مسئول با تأکید براینکه آموزش‌های فنی و مهارتی علاوه بر اینکه برای افراد در کسب و کار موفقیت ایجاد می‌کند، به رونق اقتصادی استان نیز کمک می‌کند، بیان کرد: رونق اقتصادی استان هم به نفع مردم و هم به نفع کارآفرینان است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور فعال فنی و حرفه‌ای، مراکز تابعه و حتی برخی آموزشگاه‌های خصوصی زیر نظر این سازمان در نمایشگاه فن‌بازار دانشگاه یزد اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها به تبادل اطلاعات و ایجاد رغبت برای آموزش‌های فنی کمک می‌کند.

نمایشگاه فن‌بازار با حضور مراکز علمی، پژوهشی، فناوری، صنعتی و ورزشی استان یزد در دانشگاه یزد به مناسبت هفته پژوهش برپا شده که از فنی و حرفه‌ای نیز مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای آزادگان و علمی ـ کاربردی فنی و حرفه‌ای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

نمایشگاه فن‌بازار استان یزد با 97 غرفه از 23 تا 25 آذرماه در سالن غدیر دانشگاه یزد دایر است و علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در ساعات صبح و بعد از ظهر از این نمایشگاه بازدید کنند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید