انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات مجلس خبرگان در بم | اتاق خبر
کد خبر: 302421
تاریخ انتشار: 25 آذر 1394 - 01:23
فرماندار بم گفت: هشت نفر معتمد عضو هیئت اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شهرستان بم انتخاب شدند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از بم، رضا اشک عصر امروز در حاشیه جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در بم اظهار داشت: فرآیند برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از 20 آذر ماه جاری با دستور وزیر کشور آغاز شده است.

وی بیان داشت: 30 نفر از معتمدان اعم از روحانیان و اقشار مختلف باید به هیئت نظارت شورای نگهبان معرفی می‌شد که این کار صورت گرفت.

اشک افزود: از بین آنها طبق آرای اتخاذ شده برای انتخاب معتمد‌ان هیئت اجرایی مجلس خبرگان رهبری، علی طاهریان، علیرضا ریاضی، محمدرضا افغانی، مظفر بنی‌اسدی، حسین چرخ‌انداز، محمد دریجانی، عباس غفرانی و عباس نظری انتخاب شدند.

فرماندار بم با بیان اینکه هشت نفر از بین این30 نفر به‌ عنوان معتمدان انتخاب شدند، گفت: این هشت نفر با فرماندار، دادستان و رئیس اداره ثبت ‌احوال شهرستان به‌ عنوان 11 عضو هیئت اجرایی انتخابات مجلس خبرگان هستند.

اشک بیان داشت: 37 سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و مردم در تمام صحنه‌های انقلاب حضور دارند و یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب برگزاری انتخابات است.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات نشان‌دهنده این است که مردم چقدر به نظام جمهوری اسلامی اهمیت می‌دهند و با راهبردهای رهبر انقلاب اسلامی پیش می‌روند.

اشک افزود: اعضای هیئت اجرایی امانتدار آرای مردم هستند و باید طبق قانون انتخابات عمل شود.

حسین احسان رئیس هیئت نظارت انتخابات شهرستان بم اظهار داشت: انتخابات دینی است که به عهده ما گذاشته شده است و ما باید به این تکلیف عمل کنیم.

وی بیان کرد: سرنوشت نظام جمهوری اسلامی با برگزاری انتخابات رقم می‌خورد و امیدواریم انتخاباتی بدون حاشیه برگزار شود.

احسان عنوان کرد: انتخابات شهرستان بم باید یک انتخابات نمونه در سراسر کشور ثبت شود و مهم‌ترین کار به عهده فرماندار در رأس و هیئت اجرایی است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید