اعضای هیات مدیره کانون زنان بازرگان انتخاب شدند | اتاق خبر
کد خبر: 302484
تاریخ انتشار: 25 آذر 1394 - 14:11
تصویب اساسنامه کانون زنان بازرگان استان تهران
در نخستین مجمع کانون زنان بازرگان استان تهران، اعضای هیات مدیره این تشکل اقتصادی انتخاب شدند و کانون زنان بازرگان استان تهران فعالیت رسمی خود را از امروز آغاز کرد.

در نخستین مجمع کانون زنان بازرگان استان تهران، اعضای هیات مدیره این تشکل اقتصادی انتخاب شدند و کانون زنان بازرگان استان تهران فعالیت رسمی خود را از امروز آغاز کرد.

نخستین نشست مجمع کانون زنان بازرگانی استان تهران با حضور موسسین این تشکل در محل اتاق تهران برگزار شد و برابر دستور جلسه، ابتدا اساسنامه کانون زنان بازرگان استان تهران مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. کانون زنان بازرگان استان تهران نخستین تشکل اقتصادی است که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به ثبت رسیده است.
پس از تصویب اساسنامه، انتخابات هیات‌مدیره این کانون برگزار شد و 27 عضو حاضر در این نشست، نمایندگان خود را در هیات‌مدیره انتخاب کردند. برابر اساسنامه، هیات مدیره کانون زنان بازرگان استان تهران شامل پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل و نیز دو بازرس است که به مدت دو سال انتخاب می‌شوند.
در این انتخابات، 10 نفر به عنوان نامزد ورود به هیات مدیره و 3 نفر نیز به عنوان نامزد بازرس معرفی شدند که در نهایت پس از رای‌گیری، سیده فاطمه مقیمی با 25 رای، عارفه مولایی با 19 رای، گیتی توانا با 17 رای، فرشته بنی‌عامریان با 17 رای و معصومه وثوق با 10 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره کانون زنان بازرگان استان تهران انتخاب شدند.
همچنین، مرجان آقاجان‌زاده هوشیار با 9 رای و مریم سلطانی با 8 رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیات‌مدیره کانون انتخاب شدند. در این انتخابات، فریده فیروزفرد با 10 رای به عنوان بازرس اصلی و ساقی باقری‌نیا نیز با 8 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
در عین حال، در این نشست با رای اعضا، میزان حق ورودی به کانون زنان بازرگان استان تهران و نیز حق عضویت سالانه این کانون به ترتیب به مبلغ دو میلیون ریال و سه میلیون ریال به تصویب رسید. همچنین اعضای حاضر در مجمع کانون زنان بازرگان استان تهران، روزنامه آسیا را به عنوان روزنامه رسمی این تشکل انتخاب کردند.

منبع: اتاق تهران 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید