فیلمی با موضوع شهدای غواص / عکس | اتاق خبر
کد خبر: 302524
تاریخ انتشار: 27 آذر 1394 - 13:32
تصویربرداری فیلم داستانی «دایو» با موضوع شهدای غواص از تازه ترین محصولات باشگاه فیلم سوره حوزه هنری در مراحلی پایانی قرار دارد.

به گزارش اتاق خبر، «دایو» که تا پیش از این به نام «تلظی» شناخته می شد، تاکنون 90 درصد تصویربرداری خود را پشت سر گذاشته و 10 درصد باقی مانده در هفته ی جاری انجام خواهد شد. پلان های باقی مانده ی این کار شامل پلان تشییع شهدا و چند نمای زیر آب است که به زودی تصویربرداری می شوند.

همچنین مراحل تدوین و صداگذاری همزمان این اثر در حال انجام است و در بخشی از کار از جلوه های ویژه بصری استفاده می شود که این بخش ها نیز زیر نظر حسین دارابی، کارگردان کار در حال پیگیری است.

عوامل فیلم در تلاش هستند که اولین نسخه ی فیلم «دایو» را تا اوایل دی ماه آماده کنند. امیر کربلایی‌ زاده، علیرضا مظفری و آفرین عبیسی بازیگران این اثر کوتاه داستانی به شمار می‌روند.

شایان ذکر است لوکیشن اصلی این فیلم شهرک سینمایی دفاع مقدس است و بخش‌هایی از آن نیز در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تصویربرداری می‌شود و حضور متعدد هنروران در سکانس‌های مختلف این اثر و استفاده از انفجارهای واقعی بر حجم تولید آن به عنوان یک اثر کوتاه افزوده است
 
 
منبع: فردانیوز
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید