کلید اصلی در مجموعه‌های تلویزیونی چيست؟ | اتاق خبر
کد خبر: 302590
تاریخ انتشار: 29 آذر 1394 - 09:26
قصه‌ها باید جذاب باشند تا تماشا‌چی آن‌ را دنبال کند.

به گزارش اتاق خبر، مسعود کرامتی کارگردان مجموعه تلویزیونی «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» در خصوص این مجموعه گفت: در این کار با دو دوربین کار کردیم؛ البته در همان ابتدا سوییچ نمی‌شد. اما در مونتاژ کار درست می‌شد. این اتفاق به این دلیل که تصویر‌برداری‌ها داخلی و درون آپارتمان بود، ممکن می‌شد. به طور کل این نوع تصویر‌برداری تجربه جدیدی بود که در این مجموعه حاصل شد.

 
وی در مورد موضوع اصلی «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» تصریح کرد: بهتر است بعد از پخش این سریال و با تماشای بهتر وجوه مختلف آن، در موردش حرف بزنیم. البته موضوع اصلی کار تکنولوژی و فضا‌های مجازی و ... نیست. قصه این کار صرفاً به زندگی مدرنی که به دنیای مجازی وابسته است نمی‌پردازد؛ بلکه اشاره‌هایی به این موضوع می‌شود.
 
کرامتی در خصوص ویژگی‌های یک مجموعه خوب و جذاب اظهار داشت: کلید اصلی در سریال‌های تلویزیونی همان جذاب بودن است. قصه‌ باید جذاب باشد تا تماشاچی آن را دنبال کند. فضای حاکم در کار نیز به همان نسبت باید جالب باشد. یعنی به لحاظ بصری دیدنی باشد. در کل همه چیز به شکلی زیبا و جذاب نمایش داده شود. البته جذابیت در زیبایی صرف خلاصه نمی‌شود؛ اما واقعیت امر همین است که مردم کاری را دنبال می‌کنند که دارای جذابیت‌های لازم باشد.
براي مشاهده جزئيات كامل خبر اينجا كليك كنيد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید