افتتاح کلینیک‌های فوق تخصصی بیمارستان بانک ملی | اتاق خبر
کد خبر: 302945
تاریخ انتشار: 27 آذر 1394 - 19:44
با حضور مدیرعامل بانک ملی ایران، کلینیک‌های فوق تخصصی بیمارستان این بانک افتتاح شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، با هدف بهبود کیفیت خدمات درمانی بیمارستان بانک ملی ایران، کلینیک‌های فوق تخصصی قلب و عروق فوق اینترونشن، روماتولوژی، غدد، مشاوره قلب – بیهوشی، خون و آنکولوژی (سرطان‌شناسی)، ژنتیک، غربالگری پستان و نوار قلب در طبقه همکف این بیمارستان مورد افتتاح و رونمایی قرار گرفت.

عبدالناصر همتی، مدیرعامل بانک ملی ایران در آیین افتتاح این کلینیک‌ها گفت: احداث و تجهیز کلینیک‌های فوق تخصصی، اقدامی خوب و قابل تقدیر است که سطح رفاه، آسایش و امنیت روحی و جسمی کارکنان را ارتقا می‌دهد.

وی افزود: مسائل بیمارستان بانک در اولویت تصمیم‌گیری‌های هیأت مدیره قرار دارد، چون به طور مستقیم با سلامت روحی و جسمی همکاران در ارتباط است.

به گفته دکتر همتی روند ارائه خدمات پزشکی بیمارستان بانک در حال حاضر خیلی بهتر از گذشته شده و با اجرای اقدامات موثر در آینده‌ای نزدیک، کیفیت ارائه خدمات ارتقا خواهد یافت.

وی با اشاره به محدودیت‌های قانونی بانک‌های دولتی در زمینه هزینه‌کرد بودجه گفت: بیمارستان بانک برای تجهیز و توسعه خدمات خود باید تبدیل به یک شرکت وابسته به بانک شود.

مدیرعامل بانک ملی ایران بر احداث و تجهیز درمانگاه‌های آنژیوگرافی و دندانپزشکی در آینده نزدیک تاکید و در ادامه حضور تیم پزشکی در شعب برای ارزیابی و مشاوره سلامت همکاران را جزو اقدامات موثر و قابل تقدیر بیمارستان بانک عنوان کرد و خواستار تداوم این روند شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید