یک نفر از هر سه آمریکایی اعتقاد دارد اپل باید حکومت آمریکا را اداره کند! | اتاق خبر
کد خبر: 303205
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 21:23
اگر دونالد ترامپ افراطی را کنار بگذاریم، بسیاری از آمریکایی‌ها معتقدند که مدیرعامل شرکت اپل تیم کوک می‌تواند به یکی از ایده‌آل ترین کاندیدهای ریاست جمهوری ایالات‌متحده تبدیل شود.

اتاق خبر - بر اساس جدیدترین نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط موسسه Rbb، از هر سه آمریکایی حداقل یکی از آن‌ها معتقد است که مدیران اپل می‌توانند بهتر از هر سیاست‌مداری ایالات‌متحده را اداره کنند.

در همین حال والت دیسنی با دو شخصیت محبوب این شرکت یعنی Mickey و Goofy نیز به عقیده 28 درصد آمریکایی‌ها، بیشتر از حزب جمهوری‌خواه صلاحیت برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری امریکا را دارا می‌باشد. در این نظرسنجی سه شرکت بعدی که به عقیده آمریکایی‌ها می‌توانند این کشور را بهتر از وضع کنونی اداره کنند بدین شرح می‌باشند: آمریکن اکسپرس (28 درصد)، فیس‌بوک (11 درصد) و استارباکس ( 10 درصد)؛ به دلیل اینکه اکثر کارمندان ادارات دولتی برای بشاش بودن به کافئین نیاز دارند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات Rbb کریستین بارنی، معتقد است که آینده‌نگری، احترام به مشتریان و ایجاد ارتباط صادقانه اپل با کاربران، اصلی‌ترین عواملی است که در میزان محبوبیت کوپرتینوها نقش به سزایی داشته است. وی همچنین بر این باور است که برندهای برتر به جای درگیر شدن در فضای رقابت ترجیح می‌دهند کیفیت محصولات و سرویس‌های خود را برای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان افزایش دهند. اپل همچنین در لیست برک آوت 2015 برندها ایالات‌متحده در رتبه دوم قرار گرفته و این در حالیست که امسال آمازون به صدر این جدول راه پیدا کرده است.

منبع: فارنت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید