دیدار برخی رهبران معارضه سوریه با سفیر ایران در دمشق | اتاق خبر
کد خبر: 304223
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 07:28
چهارتن از رهبران حزب جوانان ملی سوریه با حضور در سفارت کشورمان در دمشق، با محمدرضا رئووف شیبانی سفیر جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.

چهارتن از رهبران حزب جوانان ملی سوریه با حضور در سفارت کشورمان در دمشق، با محمدرضا رئووف شیبانی سفیر جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند. در ملاقات ماهر مرهج دبیرکل حزب جوانان ملی سوریه که خانم سهیر سرمینی معاون دبیرکل، دکتر خالد کعکوش و دکتر عدنان فارس از رهبران این حزب نیز حضور داشتند، طرفین در خصوص آخرین وضعیت بحران سوریه و چشم اندازهای حل و فصل مسالمت آمیز آن و سایر تحولات جاری منطقه گفتگو کردند.

رهبران حزب جوانان ملی سوریه(از احزاب مخالف دولت سوریه) ضمن تأکید بر نقش مهم و محوری جمهوری اسلامی ایران در منطقه، خواهان استمرار تلاش های کشورمان جهت یافتن راه حلی مناسب و خاتمه دادن به جنگ ویرانگر تروریست ها علیه ملت این کشور شدند.

همچنین طرف سوری در این ملاقات، مواضع حزب متبوع خود در قبال بحران جاری، آینده گفتگوهای سوری ـ سوری و تلاشهای احزاب مخالف دولت در داخل سوریه برای موفقیت راه حل سیاسی بحران را ارائه داد.

دو روز پیش نیز محمود مرعی دبیرکل هیئه عمل ملی دموکراتیک(از رهبران مخالف دولت سوریه) بهمراه خانم میس الکریدی معاون خود نیز در همین چارچوب و در راستای یافتن راه حلی مسالمت آمیز جهت بحران سوریه، با سفیر کشورمان در دمشق دیدار و گفتگو کرد.

منبع: عصر ایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید