شهرداری ورامین به صدر جدول لیگ تکواندو رسید | اتاق خبر
کد خبر: 304250
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 11:13
با برگزاری مبارزات معوقه دو هفته رقابت های لیگ برتر تکواندو مردان، تیم شهرداری ورامین، جتیگاه صدر جدول را از پاس قوامین گرفت..

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا دو دیدار معوقه از مرحله رفت چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندوی مردان (جام خلیج فارس)، یادواره پانصد شهید تکواندو کشور، با حضور 3 تیم شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد و شهدای ساری برگزار شد.

در دیدار معوقه هفته سوم دانشگاه آزاد و شهدای ساری به تساوی در عدد چهار رسیدند. همچنین یک دیدار معوقه از هفته چهارم برگزار شد و شهرداری ورامین برابر دانشگاه آزاد به برتری پنج بر سه رسید تا با این برد صدر جدول لیگ را از پاس قوامین بگیرد.

با برگزاری این مسابقات و لحاظ شدن امتیاز این رقابتها در جدول رده بندی، شهرداری ورامین با 5 برد تیمی از 5 بازی و کسب 15 امتیاز صدرجدول را از پاس قوامین پس گرفت و به جایگاه نخست رسید. پاس قوامین با 4 برد تیمی و یک تساوی تیمی از 5 بازی و کسب 13 امتیاز به رده دوم نقل مکان کرد و دانشگاه آزاد با 3 برد تیمی، یک تساوی و یک باخت از 5 بازی، 10 امتیازی شد و در همان رده سوم باقی ماند.

تیم های شهدای ساری، یاسین پیشرو قم، لوازم خانگی کن، گیتی پسند اصفهان، سونیا و هیات تکواندو استان قزوین نیز به ترتیب چهارم تا نهم هستند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید