روسیه بیش از هزارهدف تروریست ها را در سوریه نابود کرد | اتاق خبر
کد خبر: 304256
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 12:20
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: نیروی هوافضای روسیه در شش روز اخیر 1093 مرکز تروریست ها در مناطق مختلف سوریه را نابود کرد.

اتاق خبر - در بیانیه روز چهارشنیه وزارت دفاع روسیه گفته شده است : از 18 تا 23ماه دسامبر جاری هواپیماهای روسی 302 پرواز رزمی انجام داده و 1093 مرکز تروریست ها را در پنج استان سوریه نابود کردند.
دربیانیه خاطرنشان شده است: در جریان عملیات هوایی روسیه در استان های حلب، ادلب، دیرالزور، حما و حمص تلفات و خسارات سنگینی به گروه های تروریستی وارد آمده است.
نابودی یک اردوگاه بزرگ آموزش تروریست ها در استان ادلب سوریه ازجمله نتایج حملات هوایی روسیه است که بر اثر آن شمار کثیری از تروریست ها و مربیان نظامی آنها از کشورهای همسایه سوریه به هلاکت رسیدند.
دربیانیه خاطرنشان شده است: دراین اردوگاه شمار زیادی ازاتباع کشورهای همسود(جمهوری های شوروی سابق) آموزش می دیدند که از طریق ترکیه به سوریه نفوذ کرده بودند.
روسیه اطلاعات در باره این اردوگاه را حدود یک ماه پیش از نمایندگان معارضان سوری به دست آورده بود.
علاوه بر ان هواپیماهای سوخوی روسیه یک مقر فرماندهی گروه تروریستی احرار الشام را در منطقه مینیک بمباران کردند که به طور کامل نابود شد.
در منطقه دیرالزور هم دو مخزن نگهداری نفت و تاسیسات تولید آن متعلق به یکی از گروه های تروریستی هدف قرار گرفت و به همراه دهها کامیون نفتکش نابود شد.
هواپیماهای روسی در حومه شهر مهین در استان حمص هم مراکز تجمع تروریست های داعشی را بمباران کردند که در این حمله چندین تروریست مسلح و سه کامیون و شش خودرو مسلح به سلاح سنگین نابود شد.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید