سه ویژگی بازاریابی موفق ایمیلی | اتاق خبر
کد خبر: 304296
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 11:16
یکی از روش های بازاریابی ،بازاریابی ایمیلی است این روش در صورتی که به درستی اجرا شود میتواند بسیار در فروش و برند سازی موثر باشد در این مقاله سه ویژگی مهمی که یک ایمیل داشته باشد را بررسی میکنیم.

بازاریابی از طریق ایمیل موضوعی است که در بازاریابی اینرتنتی نقشی کلیدی دارد. اما متاسفانه بسیاری از افراد بازاریابی از طریق ایمیل را با ارسال انبوه ایمیل اشتباه میگیرند.

1. استفاده از نام واقعی در ارسال کننده

یکی از بدترین اشتباهات در زمان انجام بازاریابی ایمیلی این است که ایمیل شرکتی یا ایمیل بی معنا را در بخش ارسال کننده وارد کنیم. امروزه سرویس هایی مانند جیمیل و یاهو فرق ایمیل انبود و شخصی را از طریق نام ارسال کنند هم متوجه میشوند.

2. برندینگ

اگر دارید برای شرکت یا استارتاپ خود بازاریابی ایمیلی انجام میدهید بسیار مهم است که المان های تصویری خود را در هم ایمیل جا دهید. استفاده از لوگو یا رنگ سازمانی تاثیری بسزایی در برندینگ دارند.

3. محتوای شخصی

در زمانی زندگی میکنیم که کاربران تنها ایمیلی هایی را میخوانند که حس کنند میتواند به آنها کمک کند. ارسال ایمیل ابنوه قطعا کمکی به کاربر نمیکند. باید از سیستم هایی استفاده کنیم و برای رفتارهای کاربران Trigger تعریف کنید و براساس این تریگرها ایمیل ارسال کنید.

منبع: بروز رسانی

نظرات
ADS
ADS
پربازدید