یک زن برای نخستین بار در خاش کاندیدای انتخابات مجلس شد | اتاق خبر
کد خبر: 304396
تاریخ انتشار: 4 دی 1394 - 10:28
فرماندار:
فرماندار شهرستان خاش گفت: برای نخستین بار در تاریخ این شهرستان یک زن کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش اتاق خبر،محمداکبر چاکرزهی شامگاه پنجشنبه در گفت و گویی افزود: در ششمین روز از مهلت قانونی نام نویسی از داوطلبان رقابت در انتخابات مجلس دهم در این حوزه انتخابیه شاهد حضور مطلوب داوطلبان بودیم و همکاران ما روزی پر کار را تجربه کردند.
وی اظهار داشت: امروز شش مرد و یک زن در حوزه انتخابیه شهرستان خاش برای نامزدی انتخابات مجلس دهم نام نویسی کردند.
فرماندار خاش بیان کرد: یک بانوی دیگر نیز برای شرکت در انتخابات خاش اعلام آمادگی کرده بود که به دلیل نقص مدارک کار نام نویسی وی ناتمام ماند.
چاکرزهی ادامه داد: گفته می شود یک نفر در دهلی نو پایتخت هندوستان با حضور در سفارت ایران برای شرکت در عرصه رقابتی مجلس دهم از حوزه انتخابیه خاش نام نویسی کرده است اما تاکنون تائیدیه آن به ما ابلاغ نشده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون 17 نفر برای حوزه انتخابیه خاش نام نویسی کرده اند گفت: فردا آخرین روز نام نویسی از داوطلبان انتخابات مجلس دهم است و به احتمال زیاد تمدید نخواهد شد.
حوزه انتخابیه شهرستان خاش از توابع استان سیستان و بلوچستان شامل خاش، بخشهای مرکزی، ایرندگان و نوک آباد، شهرستان میرجاوه و بخشهای کورین و نصرت آباد دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

منبع:ایرنا

نظرات
| |
2015-12-28 08:24:41
آقا پس این خانم شهنوازی که هردوه ثبت نام میکرد قبل از تاریخ شهرستان خاش بوده ؟که فرماندار میگه برای اولین بار درتاریخ شهرستان خاش یک بانو کاندید شدند
ADS
ADS
پربازدید