مشارکت آحاد مردم در انتخابات نویدبخش افزایش بصیرت سیاسی است | اتاق خبر
کد خبر: 304633
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 08:49
فرماندار شهریار:
فرماندار شهرستان شهریار گفت: حضور و مشارکت همه آحاد جامعه در عرصه انتخابات چه به عنوان کاندیدا و چه رأی‌دهنده نویدبخش افزایش بصیرت سیاسی و اجتماعی کشور است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، سعید ناجی اظهار کرد: در دوره های مختلف هر بار شاهد افت و خیزهایی در خصوص استقبال مردم از انتخابات بوده ایم که هر کدام برخواسته از مواردی بوده است.

وی افزود: این افت و خیز ها هر کدام برخواسته از شرایط و حال و هوای عمومی و سیاسی و عملکردهای نهاد ها در آن زمان بوده است و هم اکنون که زمان حضور در مراحل اولیه انتخابات مجلس دهم و پنجمین دوره خبرگان هستیم این مشارکت را همچون زمان ریاست جمهوری شاهدیم که بسیار ارزنده اند.

فرماندار شهرستان شهریار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای شهریار،قدس و ملارد بیان کرد: حضور و مشارکت همه احاد مردم در عرصه انتخابات ،چه به عنوان کاندیدا و چه تحت عنوان رای دهنده ،نوید بخش افزایش هر چه بیشتر بصیرت سیاسی و اجتماعی آحاد جامعه است.

سعید ناجی افزود: هم اکنون بعد از استقبال پر شور و چشمگیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری و لبیک مردم پیش بینی می کردیم که در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نیز شاهد استقبال گسترده ای باشیم که این مهم تا هم اینک در عرصه کاندیداها این چنین بوده است و در زمان رای دهی نیز دربه طور حتم حضور گسترده مردم را شاهد خواهیم بود.

فرماندار شهریار ادامه داد: به تبع همین عوامل یاد شده باعث افزایش حضور چهره های مردمی در بین داوطلبان نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از پیش صورت گرفته و امسال شاهد حضور چشمگیر و بیش از پیش بانوان در ستاد انتخاباتی شهرستان شهریار بوده ایم.

وی افزود: افزایش مشارکت بانوان در انتخابات می تواند ناشی از مشکلات و کاستی های حوزه های ملی و منطقه ای مربوط به امور زنان باشد که باتوجه به اهمیت مشارکت زنان در دستگاه های اجرایی ملی، خوشحالیم که این روند تقویت شده است و بانوان نیز برای ثبت نام حضور خوبی داشته اند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید