بلیت قطار به قیمت قبل بازگشت | اتاق خبر
کد خبر: 304723
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 12:23
سخنگوی سازمان حمایت با بیان اینکه در خصوص قیمت بلیت قطار از موضع قبلی عقب ‌نشینی نکرده‌ایم، گفت: افزایش قیمت همچنان غیرقانونی بوده و در سیستم‌های فروش، نرخ به حالت قبل بازگشته است.
اتاق خبر: غلامرضا کاوه با بیان اینکه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از موضع قبلی مبنی بر غیرقانونی بودن افزایش قیمت بلیت قطار تا ۲۰ درصد (به طور متوسط افزایش ۸ درصدی) عقب نشینی نکرده است، اظهار داشت: تمام قیمت‌ها براساس تاکید این سازمان و با همکاری خوب حمل و نقل ریلی و انجمن صنفی مربوطه، به حالت قبل بازگشته و در سیستم فروش تمام شرکت‌های حمل و نقلی اعمال شده است.

بنا بر این گزارش به نقل از مهر؛ وی افزود: سازمان حمایت قویا افزایش قیمت بلیت قطار را تکذیب می‌کند و مردم اگر با مصداقی در افزایش نرخ بلیت قطار از سوی شرکت‌های حمل و نقل مواجه شدند، حتما تخلف را با واحد نظارت و بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در میان بگذارند.

سخنگوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد: شرکت‌های حمل و نقل بنا به تاکید سازمان حمایت در حال عرضه بلیت قطار با نرخ مصوب قبلی هستند و بازرسی نوبه‌ای نیز از دفاتر فروش این شرکت‌ها انجام می‌شود.

همچنین وحید منایی، معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان هفته گذشته هرگونه افزایش قیمت بلیت قطار را غیرقانونی دانست و اظهار کرد: با متخلفین برخورد قانونی می‌شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید