شهرداری بجنوردقهرمان لیگ دسته یک والیبال جوانان کشور شد | اتاق خبر
کد خبر: 305304
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 23:34
دبیر هیئت والیبال خراسان شمالی گفت: با پایان یافتن رقابت های لیگ دسته یک والیبال جوانان باشگاههای کشور، شهرداری بجنورد قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر هادی مرتضوی افزود: لیگ دسته یک والیبال جوانان باشگاههای کشور در حالی پس از پنج روز پیگیری به پایان رسید که شهرداری بجنورد با پیروزی مقابل متین دامغان، در جایگاه نخست این رقابت ها ایستاد و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

وی اظهار کرد : لیگ دسته یک والیبال جوانان باشگاههای کشور با حضور شش تیم و به میزبانی بجنورد برگزار شد که پس از انجام پانزده رقابت، تیم شهرداری بجنورد مقام نخست را کسب کرد.

مرتضوی تصریح کرد: تیم های سفیر گیلان و ترکمن صحرا آق قلا نیز پس از شهرداری بجنورد عناوین  دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

مرتضوی همچنین با  ابراز رضایت ناظر فدراسیون از این رقابت ها خبر داد و گفت: یکی دیگر از نقاط قوت این رقابت ها حضور محسن قربانی، حبیب مقیمی و هادی مرتضوی، سه داور ملی از خراسان شمالی در کنار داورانی از مازندران و خراسان رضوی بود که ابراز رضایت ناظر فدراسیون و تیم های شرکت کننده را در پی داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های لیگ دسته یک والیبال جوانان باشگاههای کشور با شرکت شش تیم شهرداری بجنورد، ترکمن صحرای آق قلا، سفیر گیلان، سازمان عمران ساری، آرشام بابلسر و متین دامغان درمحل سالن ملت بجنورد پیگیری شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید