راهبرد دشمن در فتنه 88 تقابل با حاکمیت دینی بود | اتاق خبر
کد خبر: 305510
تاریخ انتشار: 9 دی 1394 - 06:38
معاون سیاسی ناجا:
معاون سیاسی ناجا گفت: راهبرد دشمن در فتنه 88 تقابل با حاکمیت دینی و تغییر ماهیت انقلاب اسلامی ایران بود که خوشبختانه با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم ایران با شکست مواجه شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رمضان شعبانی شامگاه سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت سالروز 9 دی اظهار کرد: جوانان نسل امروز باید سوابق بعد از انقلاب را به‌ درستی مرور و مورد بازخوانی قرار دهند.

وی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص سناریوی نفوذ دشمن خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال تغییر ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و مهار انقلاب اسلامی در منطقه هستند.

معاون سیاسی ناجا با اشاره به نقش عناصر داخلی در تکمیل پازل دشمن یادآور شد: برخی از افراد داخلی به دنبال بزک کردن چهره استکبار به‌ویژه آمریکای جنایتکار هستند.

وی با توجه به فروپاشی جماهیر شوروی خاطرنشان کرد: افراد خودباخته داخلی باید بدانند که اگر نگرش به دشمنان عوض شود دچار خسارت‌های جبران‌ناپذیری خواهیم شد.

شعبانی افراد تصمیم‌ساز تکنوکرات را از مصادیق جریان نفوذ دشمن دانست و تأکید کرد: این‌چنین افرادی در کنار تطهیر چهره جبهه استکبار به دنبال افراطی نشان دادن چهره‌های انقلابی هستند.

معاون سیاسی ناجا با اشاره به فتنه 88 گفت: راهبرد دشمن در فتنه 88 تقابل با حاکمیت دینی و تغییر ماهیت انقلاب اسلامی ایران بود که خوشبختانه با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم ایران با شکست مواجه شد.

وی ادامه داد:در جریان فتنه 88 همه معاندین درصدد بودند تا با تحقق سناریوی کشته‌سازی و سردادن تکبیر بر پشت‌بام‌ها کاریکاتوری از انقلاب را ارائه دهند.

شعبانی با اشاره به انتخابات اسفندماه متذکر شد: فتنه 88 خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مواضع نامزدها باید نسبت به فتنه و فتنه‌گر مشخص باشد.

معاونت سیاسی ناجا در پایان گفت: اگر مجلس بسترساز زمینه‌های نفوذ در کشور باشد خیمه انقلاب آماج حملات و توطئه‌های دشمنان قرار خواهد گرفت.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید