جدیدترین اپلیکیشن iOS مایکروسافت برای گرفتن عکس سلفی است! | اتاق خبر
کد خبر: 305881
تاریخ انتشار: 12 دی 1394 - 06:46
جدیدترین اپلیکیشن iOS ‌شرکت مایکروسافت دیگر یک اپلیکیشن کاربردی از مجموعه اپلیشکیشن‌های کاربردی این شرکت نیست و حالا شاهد عرضه یک اپلیکیشن برای گرفتن عکس سلفی هستیم!

اتاق خبر - حتی اگر نمی‌دانستیم که این اپلیکیشن را مایکروسافت عرضه کرده نام این اپلکیشن به روشنی مشخص می‌کرد که کار مایکروسافت است! اپلیکیشن Microsoft Selfie در واقع یک نسخه زیرکانه از همان اپلیکیشن ویندوزفون Lumia Selfie است که هدف از آن بهبود کیفیت تصاویر سلفی با تنظیم دقیق‌تر چیزهایی مانند بالانس رنگ، رنگ پوست و نورپردازی است.

Microsoft-selfie-final

اگر ریزبینانه‌تر به این اپلیکیشن بنگریم در واقع این اپلیکیشن تنها یکی از جاهائیست که از ماشین یادگیری خود استفاده کرده و پیش از این شاهد استفاده از آن در وب‌سایتی بودیم که بر اساس تصویری از شما، سن شما را حدس می‌زد و حالا مایکروسافت ادعا می‌کند در این اپلیکیشن “سن، جنسیت، رنگ پوست، روشنایی، و بسیاری از متغیرهای دیگر” را برای “پیشرفت هوشمندانه” تصاویر سلفی شما بکار می‌گیرد.

هر یک از 13 فیلتر بکار گرفته شده که با نام‌های جالبی مانند 1965 یا BlueDawn در این اپلیشکن وجود دارند، نویزهای موجود در تصویر را از بین برده و بهبودهای عمومی و اولیه‌ای را در تصویر شما ایجاد می‌کنند. در عین حال می‌توانید با فشردن و نگهداشتن تصویر تغییرات انجام شده در تصویر نسبت به نسخه اولیه را ببینید.

منبع: فارنت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید