محبوب‌ترین تصاویر اینستاگرام خود در سال 2015 را در این وبسایت ببینید | اتاق خبر
کد خبر: 305882
تاریخ انتشار: 12 دی 1394 - 06:57
اگر از کاربران پروپاقرص اینستاگرام باشید و هر روز تصاویر خودتان را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارید مطمئنا بدتان نمی‌آید که بدون چک کردن صدها تصویری که در یک‌سال گذشته به اشتراک گذاشته‌اید به لیست محبوب‌ترین تصاویر خود دست پیدا کنید!

اتاق خبر - وب‌سایت 2015bestnine، وب‌سایت جدیدیست که همانطور که از نام آن متوجه شده‌اید 9 تصویر محبوب اکانت اینستاگرام شما را بر اساس تعداد لایک در کنار هم قرار داده و به شکل یک تصویر به شما معرفی می‌کند تا اگر نیاز دیدید بتوانید آن را دوباره در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

طرز کار این وبسایت بسیار ساده است و کافیست تا تنها آی‌دی اینستاگرام خود و یا هر شخص دیگری را در کادر مورد نظر وارد کنید و منتظر بمانید. تنها نکته منفی این وبسایت انبوه تبلیغات پنهان و فریبنده آن است که در دکمه‌های دانلود و .. پنهان شده‌اند. بنابراین کافیست تا پس از وارد کردن اکانت مورد نظر فقط منتظر بمانید تا نتیجه کار در قالب یک تصویر در برابر شما ظاهر شود تا آن را ذخیره کنید و در صورت لزوم در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

نکاتی که باید در نظر بگیرید این است که اکانت مورد نظر شما حتما باید پابلیک بوده و شخصی نباشد تا بتوانید از این سرویس استفاده کنید و ضمنا اگر برای اولین بار چنین درخواستی را برای اکانت خود یا هر اکانت دیگر در این وبسایت مطرح کنید به دلیل تعداد بالای درخواست‌ها مطمئنا کمی طول خواهد کشید و ممکن است برای دیدن تصویر خود تا چند دقیقه منتظر بمانید.

منبع: فارنت

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید