۳۱درصدتسهیلات ازدواج درلرستان پرداخت شد | اتاق خبر
کد خبر: 306453
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 12:56
سرپرست امور شعب بانک های ملی لرستان با اشاره به پرداخت۳۱ درصد تسهیلات ازدواج توسط بانک های دولتی و خصوصی استان گفت: ۱۹ هزار و ۱۴۶متقاضی دریافت وام ازدواج در نوبت قرار دارند.

سرپرست امور شعب بانک های ملی لرستان با اشاره به پرداخت۳۱ درصد تسهیلات ازدواج توسط بانک های دولتی و خصوصی استان گفت: ۱۹ هزار و ۱۴۶متقاضی دریافت وام ازدواج در نوبت قرار دارند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، بیژن مقدم بیرانوند به گزارشی از عملکرد بانک های خصوصی لرستان در پرداخت تسهیلات ازدواج پرداخت و اظهار داشت: تعهد بانک پارسیان برای پرداخت وام ازدواج شش میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال بوده که طی سالجاری با صرف پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به ۱۷۵ نفر تسهیلات پرداخت کرده است.

وی میزان اعتبارات قرض الحسنه بانک سامان استان را ۲۰ میلیارد ریال برشمرد و بیان داشت: این بانک تا این لحظه هیچگونه تسهیلات ازدواجی در استان پرداخت نکرده است.

سرپرست امور شعب بانک های ملی لرستان تعهد بانک آینده برای پرداخت تسهیلات ازدواج را دو میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال برشمرد و افزود: این بانک با صرف یک میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال تا کنون به ۵۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت کرده که ۲۴ نفر دیگر متقاضی در صف دارد.

مقدم با اشاره به اینکه بانک انصار تاکنون دو میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج در استان پرداخت کرده است، عنوان کرد: اعتبارات قرض الحسنه ازدواج این بانک سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال بوده و تا کنون به ۹۲ نفر تسهیلات پرداخت کرده است.

وی اعتبارات قرض الحسنه بانک دی در استان را ۶۹۰ میلیون ریال دانست و افزود: این بانک با صرف ۶۹۰ میلیون ریال به ۲۳ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.

سرپرست امور شعب بانک های ملی لرستان اظهار داشت: اعتبارات قرض الحسنه ازدواج موسسه کوثر در لرستان دو میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال بوده که با پرداخت تسهیلات به ۶۰ نفر مبلغ یک میلیارد ۸۰۰ میلیون ریال صرف کرده و ۵۹ نفر متقاضی در صف دریافت تسهیلات دارد.

مقدم کل اعتبارات قرض الحسنه ازدواج بانک های استان را هزار و ۷۴۸ میلیارد ریال برشمرد و گفت: تا کنون توسط بانک های خصوصی و دولتی به ۱۸ هزار و ۲۸۶ نفر متقاضی وام ازدواج در استان تسهیلات پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه بانک های دولتی و خصوصی لرستان تا کنون ۳۱ درصد تسهیلات ازدواج را پرداخت کرده اند، افزود: هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات قرض الحسنه ازدواج بانک های لرستان پرداخت نشده است.

مقدم یادآور شد: ۱۹ هزار و ۱۴۶متقاضی دریافت وام ازدواج در استان در نوبت قرار دارند.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید