عربستان از قطع رابطه با ایران ضرر می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 306505
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 20:39
معاون اول رئیس جمهور خطاب به مقامات سعودی گفت: عربستان در قطع رابطه با ایران ضرر می‌کند، ایران کشور بزرگ منطقه بوده و باید با بزرگی با آن رفتار شود، وقتی ایران با خویشتن داری با شما رفتار می‌کند یاد بگیرید و مدیران کاربلد خود را بر سرکار بگذارید.

اتاق خبر: اسحاق جهانگیری در مراسم سی‌امین دوره انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی اظهار کرد: به سعودی‌ها نصیحت می‌ شود دست از کارهای خرابکارانه و کارهای عجولانه بی منطق و احساسی و دور از مدیریت بردارند زیرا آنها هستند که در قطع رابطه با ایران ضرر می‌کنند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی خطاب به مقامات عربستان سعودی افزود: در ٣ ماه گذشته چه آشوب‌هایی در منطقه بپا کردید، این کارتان در راه اندازی گروه‌های تروریستی جز بهم ریختن منطقه و جز به آشوب کشیدن دارایی‌های مردم سوریه و عراق چه نتیجه‌ای دربرداشت.

معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: اقدامات شما در یمن جز نابود کردن مردم و زیرساخت‌های آن کشور، همینطور اقداماتی که در بحرین و همچنین شهید کردن یک روحانی مجاهد انجام دادید، این رفتارها چه نتیجه‌ای داشت.

جهانگیری گفت: شما هستید که در قطع رابطه با ایران ضرر می‌کنید، ایران کشور بزرگ منطقه است و باید با بزرگی با آن رفتار کنید وقتی ایران با خویشتن داری با شما رفتار می‌کند شما نیزیاد گرفته و مدیران کاربلد خود را بر سرکار بگذارید.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید