آخرین اخبار از نقل و انتقالات قطعی فوتبال اروپا | اتاق خبر
کد خبر: 306574
تاریخ انتشار: 15 دی 1394 - 05:54
نقل و انتقالات ژانویه فوتبال اروپا کم کم با انجام چند خرید از سوی تیم های بزرگ آغاز شده است.

اتاق خبر- نقل و انتقالات ژانویه فوتبال اروپا کم کم با انجام چند خرید از سوی تیم های بزرگ آغاز شده است.

بنابراین گزارش نقل و انتقالات ژانویه فوتبال اروپا یکی دو روزی است که آغاز شده است و تیم ها برای خرید بازیکنان مورد نظر خود فعالیت خود را آغاز کردند.

پاتریک بمفورد به چلسی پیوست

چلسی با داشتن سه مهاجم به نام دیگو کاستا، رادامل فالکائو و لویک رکی اغلب در این فصل با مشکل در خط حمله روبرو بوده است. فالکائو و رمی اغلب مصدوم بودند و کاستا نیز چند بازی به دلیل محرومیت را از دست داده بود. مسئولان این تیم لندنی در نهایت پاتریک بمفورد مهاجم سابق خود را که فصل قبل در میدلزبورو آقای گل لیگ دسته یک انگلیس ده بود و این فصل در کریستال پالاس چندان به او بازی نرسید به تیم سابق خود بازگشت تا اولین خرید چلسی در این فصل باشد.

کوین پرنس بوآتنگ راهی میلان شد

هافبک غنایی که بازیکن آزاد شناخته شده بود راهی میلان شد تا از فصل جدید در این تیم بازی کرده باشد. تزتا، کوین پرنس بوآتنگ که بازیکن آزاد شناخته می‌شد و چند ماهی بود که با میلان تمرین می‌کرد و حتی در چند بازی دوستانه نیز به میدان رفته بود در نهایت قرارداد خود را با این تیم ایتالیایی ثبت کرد. بواتنگ در فاصله سال های 2010 تا 2013 نیز برای میلان 74 بازی انجام داده و 10 گل به ثمر رسانده بود. او پس از حضوری دو ساله در شالکه، تابستان گذشته به دلیل اینکه در تست های پزشکی رد شد، به صورت بازیکن آزاد اعلام شد.

سوسو به جنوا پیوست

هافبک جوان میلان نیز با امضای قراردادی از این تیم جدا شد و به تیم جنوا پیوست تا جای بواتنگ غنایی در روسونری باز شود. سوسو در تیم میلان چندان بازی نکرد و اغلب روی نیمکت ذخیره های این تیم نشست. قرارداد سوسو که زمانی از او به عنوان پدیده فوتبال ایتالیا یاد می شد با جنوا 6 ماهه است.

دماری به لسترسیتی پیوست

باشگاه لسترسیتی رسما خبر از جذب پدیده 19 ساله بیرمنگام داد. این بازیکن 19 ساله یکی از بهترین بازیکنان لیگ دسته یک انگلیس به شمار می رفت و اکنون در تیم لسترسیتی خواهد بود که در بالای جدول قرار دارد.

گروجیچ، اولین خرید کلوپ برای لیورپول

پدیده صربستانی به عنوان اولین خرید یورگن کلوپ راهی لیورپول شد تا از ادامه فصل برای این تیم انگلیسی بازی کند. این بازیکن جوان قراردادی به ارزش 5 میلیون پوند با لیورپول امضا کرده است.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید