توافق بخش تعاون با وزارت مسکن | اتاق خبر
کد خبر: 306858
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 12:22
رئیس اتاق تعاون ایران از توافق جدید تعاونی‌های فعال در بخش ساخت مسکن با وزارت راه و شهرسازی خبر داد و گفت: ساختار سند قبلی توسعه بخش تعاون تغییر نمی‌کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری مهر، بهمن عبدالهی بر تخصصی تر شدن هر چه بیشتر کمیسیون‌های اتاق تعاون تاکید کرد و گفت: باید موضوعات تخصصی و مسائل مرتبط از سوی کمیسیون های اتاق تعاون به هیئت رئیسه ارائه شود و هیئت رئیسه اتاق تعاون از این طریق می تواند اشراف کامل تری بر موضوعات تخصصی کمیسیون ها داشته باشد.

رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه اتاق تعاون به عنوان یک نهاد تاثیرگذار در مراکز تصمیم گیری شناخته شده است، اظهارداشت: موضوعات کمیسیون ها باید همواره از جوانب مدنظر اعضا آسیب شناسی شده و راهکار ارائه شود.

عبداللهی با اشاره به اینکه اتاق تعاون در حال حاظر به عنوان یک نهاد تاثیرگذار در مراکز تصمیم گیر کشور شناخته شده است، افزود: از اینرو باید در کمیسیون‌ها از کارشناسان و دانشگاهیان استفاده شود و موضوعات به صورت عمیق تر مورد بررسی قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه اکنون مرکز داوری فعال داریم، گفت: اعضا هیات مدیره مرکز داوری دارای مسئولیت‌های ملی هستند و این موضوع جای بسی خوشحالی است و امیدواریم نقائص آئین نامه در مجامع بعدی اصلاح شود.

این مقام مسئول در بخش تعاون اظهارداشت: اکنون برای فعال تر شدن هر چه بیشتر اتاق تعاون، تفاهم نامه هایی با برخی دستگاه ها منعقد شده که از جمله می توان به تفاهم نامه وزارت مسکن اشاره کرد.

وی، کمیسیون مسکن اتاق تعاون را یکی از فعال ترین و موفق ترن کمیسیون‌های اتاق تعاون ذکر کرد و بیان داشت: مسکن جزو موفق ترین بخش های تعاون بوده و ضروری است تا زیرساخت های آن بیشتر آماده شده و بستر همکاری بخش تعاون در دوران رونق مسکن فراهم شود و در این صورت بخش تعاون در آن دوران می تواند نقشی سازنده داشته باشد.

رئیس اتاق تعاون ایران همچنین به روند تایید اساسنامه اتاق تعاون از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و در خصوص تصویب سند توسعه تعاون نیز گفت: قرار است ساختار سند توسعه قبلی به هم نخورد.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید