غربی‌ها نفوذی در انتخابات شرکت داده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 307701
تاریخ انتشار: 20 دی 1394 - 00:00
معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:
معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: فتنه‌ عظیم‌تری از 88 در راه است و غربی‌ها نفوذی در انتخابات شرکت داده‌اند و جریان نفوذ از انتخابات سوء استفاده می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از بسطام، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم علیزاده عصر امروز در نشست بصیرتی با موضوع نفوذ و انتخابات و مسائل منطقه که به همت بسیج کربلا و با حضور بیش از 200 نفر از بسیجیان در بسطام برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهید آیت‌الله نمر باقرالنمر و با اشاره به فتنه 88 بیان کرد: استکبار جهانی و ایادی آن پشت سر فتنه‌گران داخلی حضور داشتند و از هیچ کمک مادی و معنوی کوتاهی نکردند تا انقلاب را سرنگون کنند.

وی تصریح کرد: فتنه‌ها در راه است و باید مراقب بود که این فتنه‌ها عظیم‌تر از فتنه 88 خواهد بود و دشمنان بعد از سال 88 و شکستی که خوردند، دنبال فتنه جدید بوده‌اند و امروز در شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی خود عکس گذشته، مردم را به حضور در انتخابات دعوت می‌کنند و این نشان از توطئه‌ای جدید علیه ملت دارد.

معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه عنوان کرد: اینکه غربی‌ها مردم را به حضور در انتخابات دعوت می‌کنند، یعنی توطئه‌ای در کار است و می‌خواهند باز فتنه‌ای برپا کنند و باید از همین امروز هوشیار بود و به فرامین ولایت که چشم بینای انقلاب است، توجه داشت و روشنگری کرد.

نفوذی در انتخابات شرکت داده‌اند

معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت با پیروزی‌های زیادی در سوریه و عراق روبه‌رو است، گفت: این پیروزی‌ها به برکت انقلاب اسلامی و ترویج اسلام ناب است که امروز منطقه و حتی جهان را فرا گرفته و ملت‌ها بیدار شده‌اند و برابر این تروریست جهانی به پا خاسته‌اند؛ اما مجامع بین‌المللی همچنان سکوت اختیار می‌کنند، چراکه منافع خود را در خطر می‌بینند.

علیزاده با اشاره به نفوذ مورد تأکید رهبری افزود: نفوذ امروز در دولتمردان و در انتخابات است و حمایت از انتخابات ایران از سوی غربی‌ها مربوط به آن می‌شود که نفوذی در انتخابات شرکت داده‌اند تا با رأی مردم، آن‌ها به مجلس راه پیدا و نقشه‌های آنان را عملی کنند.

وی افزود: باید مراقب بود تا جریان نفوذ از انتخابات سوء استفاده نکند و این همه هجمه به شورای نگهبان و رهبری انقلاب برای این است که به اهداف خود برسند و باید مراقب، هوشیار و بصیر و مراقب نفوذی‌ها بود و مقابل آن‌ها ایستاد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید