ناراحتی ويل اسميت از مرگ کاراکتر «روز استقلال» | اتاق خبر
کد خبر: 307789
تاریخ انتشار: 26 دی 1394 - 01:35
ستاره فيلم «روز استقلال» از شنيدن خبر مرگ بي سر و صداي شخصيتش خوشحال نيست.

به گزارش اتاق خبر، وقتي ويل اسميت قبول نكرد در دنباله «روز استقلال» نقش‌آفريني كند – آن هم با وجود اينكه فيلمنامه آن حول محور شخصيت او كه شخصيت اصلي داستان فيلم اول بود نوشته شده بود – سازندگان فيلم تصميم گرفتند بدون هيچ تشريفات خاصي، شخصيت او يعني استيون هيلر را بكشند و خبرش را در وبسايت‌شان منتشر كنند. آيا اين ضربه ظريف به اسميت چيزي بود كه از زير دست آن‌ها در رفته بود يا تنبلي بود؟ ممكن است هرگز نفهميم، اما به هر حال اسميت كمي درباره آن ناراحت شده است. او به ياهو گفت: «وقتي فهميدم شخصيت مرده خيلي بد بود».
وبسايت اين فيلم درباره كشته شدن شخصيت استيون هيلر نوشته بود: «موقع تست كردن اولين سفينه هيبريدي مبازره با آدم‌فضايي‌ها، يك مشكل ناشناخته رخ داد و باعث مرگ كلنل هيلر شد. شجاعت هيلر در جنگ سال 1996 باعث شده بود او به يك نماد جهاني بدل شود كه حمله‌اش به سفينه اصلي آدم‌فضايي‌ها مستقيما باعث شكست آن‌ها شده بود. همسرش جازمين و پسرش ديلن ياد و خاطره او را زنده نگه خواهند داشت».
اسميت گفت او و رولند امريش كارگردان فيلم «روز استقلال» درباره بازگشت او به اين فيلم صحبت كرده بودند، اما اسميت آن موقع مشغول كار كردن روي «جوخه خودكشي» بود. اما حتي با وجود خروج مفتضح شخصيتش، اسميت گفت: «تريلر فيلم خيلي باحال به نظر مي‌آيد. وقتي فيلم بيرون بيايد من در حاليكه اشك در چشمانم جمع شده به تماشاي آن خواهم نشست». فيلم «روز استقلال: بازخير» روز بيست و چهارم ماه ژوئن سال 2016 اكران مي‌شود.

باني فيلم به نقل از ايندپندنت

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید