دولت باید برنامه زمان‌بندی مسکن مهر را به مجلس می‌داد که نداد | اتاق خبر
کد خبر: 308176
تاریخ انتشار: 21 دی 1394 - 15:15
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که در دو سال و چند ماه اخیر دولت عملکرد مناسبی در طرح مسکن مهر نداشته است،گفت:از دولت خواسته‌ایم برنامه زمانبندی تحویل واحدهای این طرح را در اختیار مجلس قرار دهند اما هنوز این کار انجام نشده است.

اتاق خبر: سیدمهدی هاشمی یادآور شد: پیش از انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 هم ریاست جمهوری و هم وزیر راه و شهرسازی بر اجرای مسکن مهر تایید و تاکید داشتند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی ادامه داد: این در حالی بود که پس از استقرار دولت، تنفیذ حکم ریاست جمهوری و رای اعتماد نمایندگان مجلس به آخوندی به وزیر راه و شهرسازی عملکرد مناسبی در زمینه  طرح مسکن مهر وجود نداشته است.

وی با بیان این‌که این رویه موجب شده هزینه‌های دولت افزایش یابد، تصریح کرد: عملکرد نامناسب در مسکن مهر باعث می‌شود تعهدات دولت در آینده با هزینه سنگین‌تری اجرایی شود و از سوی دیگر به مردم هم هزینه بیشتری تحمیل خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که از سوی دیگر متاسفانه عده‌ای زیادی از متقاضیان که واحد خود را تحویل نگرفته‌اند در حال پرداخت اقساط هستند، افزود: از دولت انتظار داریم حمایت شایسته‌ای از طرح مسکن مهر داشته باشد و از این محدودیت‌هایی که اعمال شده و روز به روز افزایش می‌یابد رها شوند.

هاشمی با یادآوری این‌که دولت می‌گوید پروژه مسکن مهر تا پایان 95 به اتمام می‌رسد، گفت: اما براساس شواهد و قرائن وضعیت پروژه‌های مسکن مهر آن‌گونه که دولت می‌گوید نیست، از آنها خواسته‌ایم برنامه زمانبندی تکمیل و تحویل واحدهای این طرح را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهند اما هنوز این کار انجام نشده است.

وی با تاکید بر این که همچنان پیگیر مسائل مسکن مهر هستیم ابراز امیدواری کرد با ارائه یک برنامه زمانبندی از سوی دولت و با نظارت مجلس واحدهای طرح مذکور تکمیل و تحویل متقاضان شود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید