فاکس نیوز: اشک اوباما به خاطر پیاز بود! | اتاق خبر
کد خبر: 308624
تاریخ انتشار: 22 دی 1394 - 17:28
ایسنا نوشت: یکی از تحلیلگران سیاسی محافظه‌کار شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا، باراک اوباما را به گریه دروغین در زمان اعلام قوانین جنجالی کنترل سخت‌تر مقررات حمل سلاح در آمریکا متهم کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا در زمان اعلام قانون افزایش مقررات حمل سلاح و در هنگام یاد کردن از قربانیان حمله مسلحانه به مدرسه ابتدایی سندی هوک در سال 2012 که جان بیش از 20 کودک را گرفت، به گریه افتاد و سخنان خود را در حالی ادامه داد که قطراتی اشک می‌ریخت. با این حال سخنان وی متوقف نشد و وی با پاک کردن اشک‌هایش به سخن گفتن ادامه داد.

در همین حال آندرآ تانتاروس، مفسر سیاسی شبکه آمریکایی فاکس نیوز در برنامه‌ای با اشاره به سخنرانی اوباما گفت که ابراز احساسات رهبر آمریکا "غیر قابل باور" بوده است. وی افزود: اگر من بودم پادیوم را می‌گشتم شاید پیاز خام آنجا بوده باشد! منظورم این است که گریه او غیر قابل باور بود.

ملیسا فرانسیس، یکی دیگر از تحلیلگران فاکس نیوز نیز ابراز احساسات اوباما را "یک تئاتر سیاسی بد" توصیف کرد. وی گفت: من حس بدی نسبت به آن کودکان ایالات کنتیکت دارم اما مساله این است که او (اوباما) هیچ وقت پیش از آن نسبت به حملات تروریستی اینگونه نشده بود.

اوباما در زمان اعلام قانون جدید حمل سلاح گفته بود: «هر زمان که به این کودکان فکر می‌کنم، دیوانه می‌شوم. ضمنا این اتفاقات هر روز در خیابان‌های شیکاگو رخ می‌دهد.» وی پس از این سخنان اشک ریخت.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید