دستورالعمل پرداخت وام یک میلیون تومانی عتبات دانشگاهیان ابلاغ شد | اتاق خبر
کد خبر: 308908
تاریخ انتشار: 23 دی 1394 - 15:40
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: دستورالعمل پرداخت وام یک میلیونی عتبات دانشگاهیان به شعب بانک ملت در سراسر کشور ابلاغ شد.

اتاق خبر: محمد زارع افزود: برای دریافت وام نیازی به ارائه معرفی نامه به شعب نیست و زائرین فقط کافیست ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند تا کد ملی آنها به صورت سیستمی به بانک ارسال شود.
بنا بر این گزارش به نقل از ایرنا؛ دستورالعمل پرداخت وام بانک ملت به زائران عتبات دانشگاهیان با شماره 8713/2 مورخ 21/10/94 به شعب این بانک در سراسر کشور ابلاغ شده است و زائرین از امروز می توانند برای دریافت وام اقدام نمایند.
وی افزود: تسهیلات یک میلیون تومانی به کلیه زائرین اصلی و ذخیره اعم از دانشجویان پسر و دختر، اساتید، متاهلین و کارمندان دانشگاه ها تعلق می گیرد و در گروه هایی که زائرین همراه دارند به هر زائر بالای 18 سال جداگانه وام اعطا می شود و دانشجو بودن یکی از زوجین هم برای اخذ وام کافیست.
زارع گفت: برای دریافت وام نیازی به ارائه معرفی نامه به شعب نیست و زائرین فقط کافیست ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند تا کدملی آنها به صورت سیستمی به بانک ارسال شود.
وی ادامه داد: این وام با کارمزد 4 درصد و در اقساط 18 ماهه و با یک ضامن مورد تایید بانک پرداخت می شود.پرداخت اقساط هم بعد از تحویل وام آغاز می شود و دانشجویانی که در یکی از شعب بانک ملت حساب بانکی داشته باشند نیازی به افتتاح حساب جدید ندارند.زائرینی هم که حساب ندارند باید نسبت به افتتاح حساب خود در یکی از شعب اقدام کنند.
زارع گفت: برای دریافت وام نیازی به سپرده گزاری نیست و دانشگاهیان متقاضی دریافت وام باید به مسئول اعتبارات شعبه یا رئیس بانک مراجعه کنند و از افرادی که در شعبه اطلاعاتی در مورد این وام ندارند، سوال نکنند.
وی تاکید کرد: از آنجایی که این وام فقط برای سفر به عتبات عالیات در نظر گرفته شده است دانشگاهیان از این وام فقط برای این سفر می توانند استفاده کنند و کسانی که به هر دلیل از سفر انصراف دهند شرعا و قانونا باید نسبت به تسویه حساب وام با بانک اقدام نمایند.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: این وام بعد از تکمیل مدارک به حساب زائرین واریز می شود و بعد از اعلام قیمت نهایی از سوی سازمان حج و زیارت، زائر می بایست از طریق رمز دوم کارت خود نسبت به پرداخت هزینه سفر به صورت الکترونیکی اقدام نماید.
گفتنی است باتوجه به روند ابلاغ دستورالعمل به تمامی شعب بانک ملت سراسر کشور امکان دارد در روزهای اول تعدادی از شعب اظهار بی اطلاعی کنند که با در دست داشتن شماره نامه مذکور قابل پیگیری است.
همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در اعطای وام های عتبات دانشگاهیان در شعب، متقاضیان می توانید با شماره 1556 و شهرستان ها با شماره 82488-021 بانک ملت تماس حاصل فرمائید.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید