برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی استراتژی برند | اتاق خبر
کد خبر: 309013
تاریخ انتشار: 24 دی 1394 - 02:21
دومین کنفرانس بین‌المللی استراتژی برند در روزهای 29 و 30 دی ماه جاری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

اتاق خبر- دومین کنفرانس بین‌المللی استراتژی برند در روزهای 29 و 30 دی ماه جاری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش دومین کنفرانس بین المللی استراتژی برند بر اساس قطعنامه سال نخست، برای تقویت و تسریع توسعه دانش برند در بدنه شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و همراهی ارگان‌های دولتی و حاکمیتی برگزار می‌شود.

استراتژی‌های برند و برندسازی، ایجاد، توسعه و احیای برندها، استراتژی‌های هویت‌ و وفاداری برند، برندهای اسلامی و بازارهای جهانی، برندهای ایرانی و بازارهای منطقه‌ای، شیوه‌ها و مدل‌های ارزشیابی برند، مدیریت ارتباط با مشتریان و تجربه برند، معماری برند، روابط عمومی برند و ترویج برند محورهای کنفرانس مذکور هستند.

حامیان این کنفرانس بیش از 100 نهاد دولتی و خصوصی از جمله مجلس شورای اسلامی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، سازمان غذا و دارو، مرکز فابا، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و دانشگاه‌هایی چون دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه شهید چمران، دانشگاه آزاد اسلامی هستند. بیش از40 تن از استادان و سخنرانان از دانشگاه‌های ایران، نیوزلند، ترکیه، لبنان و هندوستان در این رویداد سخنرانی می‌کنند.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید