آمار گیشه‌ی سینماها «در مدت معلوم» + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 309440
تاریخ انتشار: 7 بهمن 1394 - 09:55
فیلم «فی مدت معلوم» پس از یک ماه اکران در سینماها به مرز فروش یک میلیارد تومان رسید.

به گزارش اتاق خبر، در کمتر از 20 روز تا شروع جشنواره فیلم فجر‌، برخی فیلم‌های در حال اکران روند نسبتا خوب فروش خود را ادامه می‌دهند و با وجود اضافه شدن فیلم‌های جدید، مثلا فیلمی چون «شیفت شب» نیکی کریمی به هفته‌ی دهم اکران خود می‌رسد.

امیر قطبی، از دفتر پخش «فیلمیران» آمار فروش فیلم «فی مدت معلوم» به کارگردانی وحید امیرخانی را پس از 30 روز نمایش و تا پایان روز 24 دی‌ماه در تهران 960 میلیون تومان اعلام کرد.

فیلم فی مدت معلوم


به گفته‌ی وی این فیلم حدود 20 روز است که در شهرستان‌ها هم اکران می‌شود و به فروش 400 میلیون تومانی رسده است.

«فی مدت معلوم» با بازی جواد عزتی، ویشکا آسایش و هومن سیدی با در اختیار داشتن 44 سینما در کشور تاکنون به فروش کلی یک میلیارد و 370 میلیون تومان رسیده است.

فیلم «شکاف» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده هم که از سوی دفتر فیلمیران پخش می‌شود، پس از 16 روز نمایش در تهران 235 میلیون تومان فروخته است.

شکاف


همچنین این فیلم پس از یک هفته نمایش در شهرستان‌ها 50 میلیون تومان فروش داشته است. «شکاف» با بازی بابک حمیدیان، پارسا پیروزفر، سحر دولت‌شاهی و هانیه توسلی با 19 سینمایی که در تهران و 5 سینمایی که در شهرستان دارد به مجموع فروش 285 میلیون تومان رسیده است. یلم «نقش‌نگار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی در دو روز اول اکران خود 22 میلیون تومان فروخت.

شیفت شب


حبیب اسماعیلی،‌ مدیر دفتر پخش «فیلمسازان مولود» با اشاره به فروش خوب فیلم «شیفت شب» گفت:‌ این فیلم بابازی محمدرضا فروتن، لیلا زارع و نیکی کریمی، که در نهمین هفته اکران خود قرار دارد به فروش یک میلیارد و 350 میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافته است و نمایش آن با 12 سالن در تهران و 30 سالن در شهرستان همچنان ادامه دارد.

«نقش نگار» که پس از مدت‌ها سرانجام در فاصله کمی تا شروع جشنواره فیلم فجر بر پرده سینماها رفته است، با 13 سالن سینمایی که در تهران در اختیار دارد،‌در 23 و 24 دی‌ماه(دو روز اول اکران) به فروش 22 میلیون تومانی رسید.

داریوش باباییان،‌مدیر دفتر «شکوفا فیلم» در گفت‌و‌گویی با خبرنگار ایسنا بیان کرد: «نقش نگار» در حالی 22 میلیون تومان فروش داشته که هیچ گونه تبلیغ و تیزری چه در داخل کشور و چه خارج از کشور ندارد و بدون سرگروه هم اکران می‌شود.

نقش نگاراو درباره دلیل نداشتن تیزر تبلیغاتی گفت: طبق تعهدنامه‌ای که اخیرا صداوسیما از تهیه‌کنندگان می‌گیرد، شرایط سختی برای تبلیغ فیلم‌ها در این رسانه وجود دارد، چون اگر قرار باشد تیزری در تلویزیون پخش شود و بعد تصویر یا عکسی از آن در ماهواره یا شبکه‌های خارجی به نمایش درآید علاوه بر قطع پخش تیزر، جریمه‌ای از صاحب فیلم گرفته خواهد شد و صداوسیما هم با آن تهیه‌کننده دیگر همکاری نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: همین مسئله شرایط را سخت کرده ولی امیدواریم با هماهنگی‌هایی که قرار است انجام شود امکان تبلیغ برای فیلم را داشته باشیم.

باباییان همچنین گفت:«نقش نگار» از هفته آینده به سرگروهی «اریکه ایرانیان» اکران خود را ادامه می‌دهد و سینماهای آزادی و فرهنگ هم به چرخه اکران آن اضافه می‌شوند. این فیلم در حال حاضر 13 سینما را در تهران در اختیار دارد و در شهرهای رشت، کرمان و یزد هم نمایش داده می‌شود.

«نقش نگار» پس از سال‌ها ناصر ملک مطیعی را برپرده سینماها آورده است که البته حضور همین بازیگر تاکنون به عنوان یکی از موانع اکران زودتر فیلم عنوان می‌شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرزاد بدون هماهنگی پدرش قصد ازدواج با نگار را دارد. رضایت موقت پدر همه چیز را برای مراسم خواستگاری مهیا می‌کند، اما گذشته‌ی نگار همه شرایط را دچار تغییر می‌کند و...

بهرام رادان، الهه حصاری، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، گوهر خیراندیش و ناصر ملک مطیعی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

 

 

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید