کنسرت زمستانی «پالت» در برج میلاد برگزار شد/ اجرا با دکور متفاوت | اتاق خبر
کد خبر: 309469
تاریخ انتشار: 7 بهمن 1394 - 22:08
گروه موسیقی «پالت» در اولین اجرای زنده زمستانی خود برای اولین بار میزبان مخاطبان خود در مرکزهمایش های برج میلاد بود.

به گزارش اتاق خبر، گروه موسیقی «پالت» در اولین اجرای زنده زمستانی خود برای اولین بار با دکوری متفاوت تر از کنسرت های قبل میزبان مخاطبان در مرکز همایش های برج میلاد بود.

 در این کنسرت موسیقی که پنجشنبه ۲۴ دی ماه اجرا شد گروه پالت با طراحی دکور جدید و متفاوتی نسبت به اجراهای قبلی در بخش اول قطعات «یادگار دوست» از آلبوم «آقای بنفش»،  والس «ماهی و گربه»، «لیلی» با تکنوازی آکاردئون سردار سرمست، «باز باران»، «والس»، «مثلث» و قطعه «خونه مادربزرگه» را برای مخاطبان اجرا کردند.

در بخش بعدی نیز علی ضیاء روی صحنه آمد و درباره موسسه نیکوکاری مهرآفرین و عنوان این موضوع که بخشی از عواید این اجرا صرف کمک به این موسسه می‌شود، صحبت کرد. مردم با آمدن علی ضیا روی صحنه با اشاره به فیلمی که چند وقت پیش از این مجری جوان در طرفداری از تیم پرسپولیس منتشر شده بود، با گفتن جملات مواظب باش فیلمت در نیاد، سعی در خنداندن دیگران داشتند.

بعد از استراحت کوتاهی بخش دوم با قطعه جدیدی از گروه پالت که برای اولین‌بار شنیده می‌شد، آغاز شد. این قطعه، کاوری از آهنگ «به رهی دیدم برگ خزان» با صدای ایرج بسطامی و شعری از بیژن ترقی بود که با تنظیمی از سردار سرمست به تازگی توسط پالت ساخته شده است. این در حالی است که قطعه های «سال تا سال»، «خانه به دوش»، «نیمی از ما»، «اینجا شهر من نیست» از آثار اجرا شده بخش دوم کنسرت بودند.

«شهر من بخند» قطعه پایانی این اجرا بود که با تنظیمی کاملا متفاوت نسبت به آلبوم اجرا شد. این قطعه در آلبوم به صورت ارکسترال اجرا شده بود که در کنسرت با رنگ‌بندی کاملا جدید و سولوهایی که روزبه اسفندارمز با کلارینت خود در آن می‌نواخت به شکل جدیدی به گوش مردم رسید.

بعد از این قطعه گروه که استیج را ترک کرده بود، در میان تشویق‌های مردم دوباره روی صحنه آمدند و قطعه «نرو بمان» را با همراهی مخاطبان اجرا کردند.

داریوش آذر کنترباس، هم‌خوان، روزبه اسفندارمز کلارینت، کلارینت باس، ساکسوفون تنور، هم‌خوان، کاوه صالحی گیتار، هم‌خوان، مهیار طهماسبی ویولنسل، هم‌خوان، امید نعمتی خواننده، امین طاهری درامز، سردار سرمست آکاردئون، کیبوردف هم‌خوان اعضای گروه پالت در این کنسرت بودند.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید