در انتظار بهتر شدن کیفیت هوا باشید | اتاق خبر
کد خبر: 310948
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1394 - 06:38
خبرآنلاین نوشت: غلظت آلاینده ها در هوای تهران امروز (پنجشنبه اول بهمن) نسبت به روز گذشته در حال کاهش است اما شاخص کیفیت هوا همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد.

اتاق خبر - از صبح امروز تاکنون از غلظت آلاینده های جوی کاسته شده است. هرچند که هنوز هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

لیلا نظری، سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوا دراین باره گفت: بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش کیفیت هوای شهر تهران غلظت آلاینده ذرات معلق کوچکتر از دو و نیم میکرون نسبت به روز گذشته کاهش یافته و از شاخص عددی 114 به شاخص عددی 106 رسیده است؛ اما کیفیت هوای پایتخت همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد.

نظری افزود: پیش بینی سازمان هواشناسی حاکی از آسمانی ابری در پاره ای نقاط همراه با غبار محلی در ساعات آینده بوده که از بعدازظهر جمعه به تدریج در اوایل شب شاهد افزایش ابر خواهیم بود. او ادامه داد: انتظار داریم شاخص کیفیت هوا در ساعات آینده روند نزولی داشته باشد.

وی گفت: توصیه می کنیم در این شرایط گروه های حساس جامعه که شامل افراد مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، سالمندان، کودکان و زنان باردار هستند فعالیت طولانی مدت خود در فضای باز را کاهش دهند.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید