سینمای آنالوگ و دیجیتال در برنامه «هفت» بررسی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 311120
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 01:54
در چهاردهمین قسمت از سری جدید برنامه «هفت» که جمعه ۲ بهمن ماه از شبکه سه سیما روی آنتن می رود سینمای آنالوگ و دیجیتال مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، چهاردهمین قسمت از سری برنامه های سینمایی «هفت» امشب جمعه ۲ بهمن ماه ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما می رود و در بخش گفتگوی ویژه این برنامه تورج منصوری فیلمبردار و تدوینگر سینما، مهمان ویژه «هفت» خواهد بود.

در بخش گفتگوی ویژه خبری تورج منصوری و بهروز افخمی درباره سینمای آنالوگ و دیجیتال گفتگو خواهند کرد.

محسن اسلام زاده، کارگردان و سلیم غفوری، تهیه کننده مستند «تنها میان طالبان» از دیگر مهمانان برنامه «هفت» خواهند بود. همچنین در این بخش از برنامه درباره کتابی با عنوان «۱۰ روز با داعش» نوشته یورگن تودنهوفر روزنامه‌نگار آلمانی صحبت خواهد شد.

سینما کلاسیک از دیگر بخش های امشب «هفت» خواهد بود. افخمی در این بخش به تشریح یکی از سکانس های فیلم سینمایی «دیوانه وار» (Frantic - ۱۹۸۸) به کارگردانی رومن پولانسکی می پردازد.

همچنین گزارشی از پشت صحنه فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» اولین تجربه پیمان قاسم‌خانی در عرصه کارگردانی که این روزها در حال تصویربرداری است برای نخستین بار در برنامه «هفت» پخش خواهد شد.

مسعود فراستی نیز در میز نقد فیلم های ایرانی خود در حضور هادی محمدیان کارگردان «شاهزاده روم» سراغ نقد و بررسی این انیمیشن پرفروش سینمایی رفته است و بهرام عظیمی، کارگردان انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» نیز دیگر مهمان این بخش خواهد بود.

وی همچنین در میز نقد فیلم های خارجی با حضور حسین معززی نیا منتقد سینما به نقد و بررسی فیلم سینمایی «سیکاریو» (Sicario) به کارگردانی دنی ویلنو خواهد پرداخت.

برنامه «هفت» با اجرا، سردبیری و تهیه کنندگی بهروز افخمی و با حضور مسعود فراستی به عنوان منتقد هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید