برندهای پوشاک ویژه زمستان | اتاق خبر
کد خبر: 311128
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 03:04
در روزهای پایانی دی‌ماه و نخستین روزهای بهمن، تعدادی از مطرح‌ترین برندهای پوشاک حراج‌های زمستانی خود را پشت سر می‌گذرند. در این میان چند تولیدکننده شاخص پوشاک مردانه نیز محصولات خود را با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه می‌کنند.

اتاق خبر- در روزهای پایانی دی‌ماه و نخستین روزهای بهمن، تعدادی از مطرح‌ترین برندهای پوشاک حراج‌های زمستانی خود را پشت سر می‌گذرند. در این میان چند تولیدکننده شاخص پوشاک مردانه نیز محصولات خود را با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه می‌کنند.

برند ماکسیم یکی از این برندهاست که محصولات خود را در با 20 درصد تخفیف به فروش می‌رساند. جشنواره زمستانی ماکسیم تا شنبه سوم بهمن ادامه دارد.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1359 با تولید تریکو و پیراهن آغاز کرد. در ادامه شلوار و کت و شلوار به خطوط تولید اضافه شد. هم‌اکنون ست کامل پوشاک آقایان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ماکسیم عرضه می‌شوند. این برند تعدادی فروشگاه اختصاصی بانوان را نیز تاسیس کرده است.

برند گراد نیز تا دهم همین ماه محصولات زمستانی خود را با 40 درصد تخفیف عرضه می‌کند. در فروش ویژه زمستانه، دیگر محصولات این برند نیز با 30 درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

شرکت «گرادآفرین» در سال 1370 با هدف تولید انواع پوشاک مردانه تاسیس شد. در اسفندماه 1383 کارخانه جدید گراد به وسعت 4800مترمربع در شهرک صنعتی نصیرآباد آغاز به کار کرد. این برند دارای شبکه فروش در سراسر کشور است.

«نوین چرم» نیز این روزها جشنواره بزرگی را برگزار می‌کند که در آن 15 درصد هدیه و 20 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود.

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات از چرم طبیعی در حوزه‌های پوشاک، کیف، کفش و انواع هدایا از سال 1370 آغاز کرد. در سال 1382 نام «نوین چرم» را به عنوان برند خود برگزید. این شرکت دارای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شبکه خدمات پس از فروش در سراسر کشور است. 

یکی دیگر از برندهای مطرح پوشاک که فروش بزرگ سال خود را پشت سر می‌گذردهاکوپیان است. هدف آن البته با دیگر برندها متفاوت است. هاکوپیان به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس خود 25 درصد تخفیف در نظر گرفته است. این فروش ویژه از 15 دی آغاز شد که تا دوم بهمن ماه ادامه دارد.

واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان در سال 1349 بنیان نهاده شد. این شرکت شبکه گسترده‌ای از مراکز فروش و خدمات پس از فروش را در سراسر کشور دارد. هاکوپیان دارای بیش از چهارصد هزار مشترک ثابت داخل و خارج از کشور است.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید