مردم با تحقیق و تفکر افراد اصلح را برای مجلس انتخاب کنند | اتاق خبر
کد خبر: 311154
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 06:24
امام جمعه موقت کرمان:
امام جمعه موقت کرمان از نامزدهای انتخاباتی خواست که برنامه های خود را به صورت شفاف برای مردم بیان کنند و گفت: مردم با تحقیق و تفکر افراد اصلح را انتخاب کنند.

اتاق خبر- امام جمعه موقت کرمان از نامزدهای انتخاباتی خواست که برنامه های خود را به صورت شفاف برای مردم بیان کنند و گفت: مردم با تحقیق و تفکر افراد اصلح را انتخاب کنند.

حجت‌الاسلام محمد صباحی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمان با اشاره به انتخابات پیش روی، گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران مردم از طریق انتخابات نقشی انکارناپذیر در تعیین سرنوشت خود دارند.

وی به برگزاری انتخابات های متعدد طی ۳۷ سال گذشته اشاره کرد و افزود: مردم در تعیین عالی ترین مقامات کشوری نقش دارند.

حجت الاسلام صباحی با اشاره به اینکه امام راحل (ره) نیز خودشان را نماینده مردم می دانستند، گفت: انتخابات، حکومت و مسئولیت ها در واقع حق الناس بوده و همگی باید از آنها حفاظت کنیم.

امام جمعه موقت کرمان از نامزدهای انتخاباتی خواست که برنامه های خود را به صورت شفاف برای مردم بیان کنند و افزود: مردم با تحقیق و تفکر افراد اصلح را انتخاب کنند.

وی همچنین در خصوص اجرای برجام اظهار کرد: مقاومت وایستادگی مردم باعث شد که دشمن مجبور به عقب نشینی از مواضع خود شود چرا که متوجه شد در برابر این مقاومت هیچ اقدامی نمی تواند انجام دهد.

حجت الاسلام صباحی با اشاره به برداشته شدن بخشی از تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با شرایط ایجاد شده و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی شاهد بهبود شرایط باشیم.

امام جمعه موقت کرمان؛ رهنمودهای مقام معظم رهبری، هماهنگی میان قوا و مقاومت در اثر درایت رهبری، تلاش دانشمندان هسته ای و پایداری مردم را عوامل پیروزی مذاکرات هسته ای ایران دانست و ادامه داد: تیم مذاکره کننده ایران برای رسیدن به این مرحله بسیار تلاش کرد و زحمات زیادی را متقبل شد.

وی بر لزوم هوشیاری در برابر اقدامات و رفتارهای طرف مقابل تصریح کرد: باید در زمان اجرا نظارت بیشتری داشته باشیم.

امام جمعه موقت کرمان ماهیت دشمن را فریب گر و حقه باز دانست و افزود: دشمن از هر فرصتی برای نشان دادن ذاتش و ضربه زدن به نظام استفاده می کند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید