فصیحی، توکلی و رجبی سهمیه آسیایی کسب کردند | اتاق خبر
کد خبر: 311187
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 08:55
رقابتهای قهرمانی دوومیدانی داخل سالن بانوان کشور درحالی به پایان رسید که از میان مدعیان اصلی، مریم طوسی موفق نشد رکورد مورد نظر را به ثبت برساند و جواز حضور در آسیا را کسب کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، در پایان رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی بانوان کشور تیم تهران با کسب ۵۳ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، سه ورزشکار جواز حضور در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا را کسب کردند و سه رکورد ملی داخل سالن شکسته شد.

در این مسابقات پس از تهران تیم های خراسان رضوی با ۵۲ امتیاز و فارس با ۳۳ امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.همچنین تیم های گلستان، اصفهان، البرز، همدان و اردبیل نیز در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند. 

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور بانوان پس از ۲۰ سال برای نخستین بار با حضور ۱۵۱ ورزشکار از ۲۹ استان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که در پایان فرزانه فصیحی در دوی ۶۰ متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند. همچنین فصیحی در دوی ۶۰ متر، توکلی در پنجگانه و الناز کمپانی در دوی ۶۰ متر با مانع رکوردهای ملی داخل سالن را جابجا کردند. 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید