اظهارات سخنگوی شورای نگهبان در باره صلاحیت نمایندگانی که از رحیمی پول گرفتند | اتاق خبر
کد خبر: 311786
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 11:50
خبرآنلاین نوشت: سخنگوی شورای نگهبان در باره دریافت پول توسط برخی نمایندگان از معاون اول احمدی نژاد به روزنامه ایران گفت: این پول‌های گرفته شده یک بحثش مربوط به پول‌های نامشروعی است که مرتبط با پرونده بیمه بوده است

اتاق خبر - اساساً ادعای ایشان در مورد پرداخت به نمایندگان، راجع به پرداخت از این محل نبوده است. البته این قسمت از پرونده در دست بررسی است و مختومه نیز نشده است.

 

ضمن اینکه یک بحثی وجود دارد که ممکن است در بودجه، رئیس جمهوری و بعضی از مقامات، بودجه‌ای در اختیار دارند که می‌توانند آن را مصرف کنند. ممکن است به نماینده‌ای گفته‌اند فلان پول در اختیار شماست و شما می‌توانید صرف مصارف حوزه انتخابیه خودتان یا صرف کارهای دیگری بکنید.

آیا می‌شود همه کسانی که بدون اینکه منشأ پول را بدانند، ما بگوییم غیر ملتزم هستند؟ من شخصاً موقع داوری تنها در مورد کسی که مبالات در گرفتن وجوه ولو وجوه عمومی نداشته باشد، در التزامش تردید می‌کنم.

اینها 170 نفر عضو قوه مقننه هستند و گرفتن پول از یک مقام قوه مجریه مورد پذیرش افکار عمومی نیست.اما در اصل اینکه به چه کسی داده‌اند، هنوز دلایل کافی به من منتقل نشده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید