الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ شد | اتاق خبر
کد خبر: 311953
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 17:08
الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس با رأی اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ به عنوان رئیس این کمیسیون برای بررسی بودجه سال آینده انتخاب شد.

اتاق خبر: اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه 95، گفت: کمیسیون تلفیق 95 عصر امروز تشکیل جلسه داد که به این منظور آقای الیاس نادران با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 95 انتخاب شد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: در این جلسه محمد هقان عضو هیئت رئیسه مجلس و نیز سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان نواب اول و دوم رئیس کمیسیون انتخاب شدند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: براساس رأی اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 95 سیدسعید زمانیان دهکردی نماینده شهرکرد و سیدهادی حسینی نماینده مردم قائمشهر در مجلس به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون تلفیق بودجه 95 انتخاب شدند.

جلیلی خاطرنشان کرد: در بخشی دیگر از این جلسه محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس با رأی اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق سخنگوی این کمیسیون شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید