۱۶۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پرو‌ژه‌های آب و برق نیاز داریم | اتاق خبر
کد خبر: 312151
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1394 - 15:18
وزیر نیرو با بیان اینکه "تکمیل مجموع طرح های نیمه تمام در بخش آب و برق کشور به حدود ۱۶۰ هزار میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد"، گفت: اولویت سال ۹۵ وزارت نیرو تکمیل طرح های نیمه تمام است.

اتاق خبر: حمید چیت چیان اظهار داشت: آب و برق از لحاظ نقش در زندگی روزمره مردم با تمام صنایع متفاوت است. لحظه لحظه زندگی مردم با خدمات آب و برق همراه است و همین تأثیرگذاری پررنگ صنعت آب و صنعت برق در جامعه، نیاز روزافزون به افزایش و ارتقای زیرساختها در این دو بخش را به دنبال دارد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: در حال حاضر در تمام نقاط کشور طرح های مختلفی در بخش آب و در بخش برق در دست انجام است، که برخی در مرحله مطالعات و برخی در مرحله اجرا هستند و در هر بخش نیز، طرح های مختلف پیشرفت های مختلفی دارند.

وزیر نیرو با بیان اینکه "اولویت سال 95 وزارت نیرو تکمیل طرح های نیمه تمام است"، گفت: به دنبال این هستیم با تکمیل هرچه زودتر طرح های نیمه تمام، بهره مندی مردم از نعمت آب و برق را در جای جای کشور روز به روز بیشتر کنیم و بتوانیم خدمات مطلوب تری به مردم ارائه کنیم.

وی ادامه داد: تکمیل مجموع طرح های نیمه تمام در بخش آب و در بخش برق کشور به حدود 160 هزار میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید