هیولاهای فرانسوی و خانم‌ سیرجانی در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 312371
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1394 - 20:59
ششمین روز از سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با ۱۰ نمایش صحنه‌ای در بخش‌های اصلی به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری خبرانلاین، سه شنبه ششم بهمن، سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر میزبان نمایشی از کشور فرانسه و شهرهایی چون کرج، سیرجان، مشهد، بهشهر و تهران خواهد بود.

در مجموعه تئاتر شهر نمایش «ازدواج آقای می سی سی پی» به نویسندگی فردریش دورنمات و کارگردانی احسان فلاحت پیشه از تهران ، ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ به مدت ۱۱۰ دقیقه در تالار اصلی به روی صحنه می‌رود و در تالار سایه این مجموعه،نمایش «تکه های سنگین سرب» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی از تهران ، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه اجرا خواهد شد.

در تالار چهارسوی این مجموعه هم نمایش «خانم» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین طاهری از سیرجان ، ساعت ۱۷ و ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه اجرا خواهد شد

دیگر نمایش تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «صبح بخیر» به نویسندگی و کارگردانی سیروس همتی از تهران است که ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در تالار قشقایی این مجموعه به نمایش در می‌آید.

نمایش «هیولاها» به کارگردانی لارنت فرانی از فرانسه ، ساعت ۱۷ و ۱۹ به مدت ۳۵ دقیقه در تالار هنر اجرا خواهد شد

تئاتر مولوی هم بعد از مدتها رخوت میزبان نمایش «یک زندگی بهتر» نوشته مسعود هاشمی‌نژاد و به کارگردانی محمدرضا مرتضوی از کرج در ساعت ۱۷ و ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه خواهد بود.

نمایش «اودیسه» به نویسندگی امین طباطبایی و کارگردانی آرش دادگر از تهران ، ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تالار حافظ به نمایش درخواهد آمد.

نمایش «تاریکی» نوشته ع حاتمی نژاد و ر دشتی و کارگردانی عبدالله برجسته از مشهد ، ساعت ۱۸ و ۲۰:۴۵ به مدت ۹۰ دقیقه در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «توران» به نویسندگی و کارگردانی فریار حسینی از تهران ، ساعت ۱۷ و ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد شد.

تماشاخانه سرو هم میزبان نمایش «زخمه» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی از بهشهر ، ساعت ۱۷ و ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه خواهد بود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید