سید مهدی طباطبایی: آنهایی که جرات حرف زدن ندارند به مجلس نروند | اتاق خبر
کد خبر: 312393
تاریخ انتشار: 7 بهمن 1394 - 11:11
جماران نوشت: استاد اخلاق در رابطه با لزوم رعایت اخلاق در مبارزات سیاسی و انتخاباتی خاطرنشان کرد: ترور شخصیت و تخریب افراد با هر توجیهی گناه کبیره و حرام است.

اتاق خبر - حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی در خصوص لزوم رعایت اخلاق و پرهیز از تخریب رقیب در انتخابات اسفند ماه، افزود:هیچ کسی حق ندارد به بهانه رقابت انتخاباتی شخصیت کسی دیگری را مورد تخریب قرار دهد. این موضوع به هیچ عنوان در مبانی دینی و اخلاقی ما پذیرفته شده نیست.

وی درباره انتخابات آتی مجلس و اقبال مردم به کاندیداهای اصلح، اظهار کرد: وقتی جامعه به سوی کمال و ترقی می رود؛ اصولا باید انتخاب های آن جامعه هم رو به رشد و کمال باشد و نیروهای بهتری را انتخاب کند.

نماینده مردم تهران در مجلس هفتم تصریح کرد: اصولا باید کاندیداهایی وارد مجلس شوند که می فهمند و جرات اظهار نظر دارند. آنهایی که می دانند جرات حرف زدن ندارند به مجلس نروند بهتر است.

وی در عین حال یادآوری کرد: البته بعضا عده ای وقیح در برخی جاها مثل مجلس جلو می افتند و آدام ناچار می شود که چیزی نگوید. این درست است، ولی همه موارد که چنین نیست.

حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی در رابطه با لزوم رعایت اخلاق در مبارزات سیاسی و انتخاباتی نیز خاطرنشان کرد: ترور شخصیت و تخریب افراد با هر توجیهی گناه کبیره و حرام است. هیچ کسی حق ندارد شخصیت کسی دیگر را مورد تخریب قرار دهد.

این استاد اخلاق افزود: رسانه ها و جریانات سیاسی اگر به هر دلیلی با قلم فرسایی ها موجب تخریب افراد شایسته شوند باید در روز قیامت پاسخگو باشند.

نظرات
| |
2016-01-27 12:46:07
کی به حرف حضرتعالی اهمیت می ده بحث قدرت و ثروت است حاج آقا باقیش لغه لغه زبان است
ADS
ADS
پربازدید