پروژه‌های ناقص و دارای ضعف در دهه فجر افتتاح نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 312874
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 22:52
مدیرکل دفتر حوزه استاندار کهگیلویه و بویرحمد گفت: در دهه فجر امسال پروژه‌هایی که به صورت ۱۰۰ درصدی آماده بهره‌برداری باشند، مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، محمد موحدپور روز پنجشنبه در نشست شورای روابط عمومی های استان، رسانه ها و روابط عمومی ها را مکمل یکدیگر دانست و افزود: فعالیتهای این دو عنصر تاثیرگذار در جامعه متاثر از یکدیگراست و به همان میزان که روابط عمومی ها برای اطلاع رسانی و پوشش اخبار سازمانی خود به رسانه ها محتاج هستند، آنها نیز به این نهاد به عنوان یکی از مهمترین تکیه گاه ها و ابزار لازم رسانه ای خود نیاز دارند.

وی بیان داشت: بهترین و مناسب ترین ابزار برای بازگو کردن و بیان عملکرد دولت و تحقق اهداف و برنامه های درون سازمانی و پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند.

مسئول روابط عمومی استانداری مستندسازی، تهیه کلیپ و فیلم های کوتاه ازعملکرد و فعالیت های مختلف سازمانی و دولت را از برنامه های ضروری مجموعه روابط عمومی ها عنوان کرد.

موحدپور افزود: یکی از مهمترین وظیفه روابط عمومی ها در معرفی پروژه ها، تهیه شناسنامه و گردآوری اطلاعات منظم از وضعیت پروژه های عمرانی و اقتصادی در مرحله کلنگ زنی و افتتاح است.

مسئول روابط عمومی استانداری داشتن مشخصات فنی طرح، نام سرمایه گذار، بهره بردار، مجری طرح و....را از جمله مواردی دانست که باید در معرفی طرح وجود داشته باشد.

وی با اشاره به  راهبردها و سیاست های اصلی دولت یازدهم، استاندار و سایرمتولیان امور اجرایی و اقتصادی استان در زمینه افتتاح طرح های عمرانی، تصریح کرد: هر پروژه که دارای کمترین مشکل و یا ایراد در بخش

های مختلف باشد، جزو طرح های عمرانی و یا اقتصادی قابل افتتاح محسوب نمی شود.

مسئول روابط عمومی استانداری استان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برنامه های گرامیداشت دهه فجر گفت:  آمادگی کامل مجموعه روابط عمومی ها و تعامل و ارتباط بیشتر رسانه های جمعی استان برای

پوشش دهی مناسب برنامه های گوناگون دهه پرفروغ فجر امسال و بیان خدمات، دستاوردها و عملکرد نظام و دولت تدبیر و امید یک ضرورت است.

موحدپور افزود: روابط عمومی‌ها باید از برگزاری برنامه‌های تکراری در این دهه خودداری کرده و برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن جشنهای انقلاب تلاش کنند.

وی با اشاره به افتتاح پروژه ها در این دهه تصریح کرد: در دهه فجر امسال پروژه‌هایی که به صورت ۱۰۰ درصدی آماده بهره‌برداری باشند، مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌گیرند و از افتتاح پروژه‌های ناقص و دارای ضعف

جلوگیری می‌شود.

موحد پور با بیان اینکه دستگاه‌ها باید در اجرای بهتر برنامه‌های دهه فجر خصوصاً راهیپمایی ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند، عنوان کرد: مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در سال‌های گذشته آسیب‌شناسی

می‌شود و تلاش می‌کنیم این مراسم امسال باشکوه‌تر و بهتر از سال‌های قبل برگزار شود.

روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست با اشاره به برنامه های ویژه این سازمان در برگزاری جشنهای دهه فجر گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در راستای برگزاری باشکوه تر جشن

های دهه ی فجر کمیته ای فرهنگی تشکیل داده است.

علی زاده افزود: تهییه ی پوستر،بنرها، تراکت، پرچم جمهوری اسلامی و ارسال به مناطق و شهرستانها از جمله کارهای این کمیته است.

وی مراسم بزرگداشت دوازدهم بهمن از فرودگاه یاسوج و غباروبی و عطرافشانی گلزار شهدا را از دیگر برنامه های این سازمان عنوان کرد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید