«تیمور»، قربانی قدرنشناسی زمانه است | اتاق خبر
کد خبر: 312936
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1394 - 12:26
بازیگر نقش تیمور در سریال ـحالت خاص» که اولین حضورش در تلویزیون را تجربه می‌کند، راجع به کاراکتر «تیمور» حرف‌های جالبی دارد.

به گزارش اتاق خبر، پوریا رحیمی‌سام، بازیگر سینما و تلویزیون  در خصوص نقش‌آفرینی‌اش در سریال «حالت خاص» گفت: «تیمور» شخصیت ثابتی است که با بازی در گونه‌ای متفاوت طیف گسترده‌ای از جوان‌های جامعه را نشان می‌دهد. 
 
وی ادامه داد: «تیمور» نماینده آدم‌ها و جوان‌هایی است که علی‌رغم شایستگی‌هایی که دارند، در موقعیت و جایگاه‌های مناسبی نیستند. او شخصیت متمایزی است که با نگاه متفاوت اربابی توانستیم، آنرا به نوعی گسترش دهیم که با مخاطبان بهتر و بیشتر تعامل و ارتباط داشته باشد. 
 
رحیمی سام در خصوص اولین حضورش در مجموعه‌ای تلویزیونی اظهار داشت: سریال «حالت خاص» اولین تجربه‌ حضور من در مجموعه‌های تلویزیونی است؛ اما پیش از این در تله‌فیلم‌های متفاوت و همچنین در فیلم‌های سینمایی «ناهید» و «احتمال باران اسیدی» بازی کرده‌ام. 
 
وی به مجموعه تلویزیونی «حالت خاص» اشاره کرد و گفت: سریال «حالت خاص» از جمله مجموعه‌هایی است که فقط کمدی صرف را بیان نمی‌کند و با بحث روانشناختی که در درون خود مطرح کرده است، فقط قهقهه و خنده هدفش نیست؛ بلکه لبخند و حال خوب بینندگان سرلوحه کار «حالت خاص» است. 
 
بازیگر فیلم سینمایی «ناهید» درباره جنس متفاوت بازی روی صحنه تئاتر و تلویزیون بیان کرد: بیان تفاوت‌ها بین ایفای نقش در صحنه تئاتر و قاب تلویزیون بسیار متفاوت است که استادان و پیشکسوتان‌ من بارها گفته‌اند و من در نهایت باید بگویم که بازی تئاتر به شناخت نوع در بازی و بازیگر مرتبط می‌شود. دلیل دوم اینکه تلویزیون طیف گسترده‌ای از مخاطبان را در برمی‌گیرد و بازی در رسانه باید عامه فهم‌تر باشد، اما اجرا در تئاتر محدودتر می‌شود و مخاطب و ایفای نقش متمایز به خودش را می‌طلبد. 
 
رحیمی‌سام خاطرنشان کرد: ساخت چنین مجموعه‌هایی مانند «حالت خاص» که با مفاهیم انسانی سروکار دارند،‌ جایش در رسانه‌ ملی خالی بود. مردم نیازشان به مجموعه‌های تک لوکیشن با ساختاری فقط کمدی نیست و باید این پایه را تقویت کنیم. 
 
وی از همکاری با گروه طناز سریال «حالت خاص» اظهار داشت: در کل بازی در «حالت خاص» اولین تجربه‌ همکاری من با تلویزیون و این گروه بازیگری و کارگردانی بود. 
 
رحیمی‌سام ادامه داد: اکثر بچه‌های گروه سریال «حالت خاص» همه از افراد با تجربه و بازیگران حرف‌ای طنز بوده‌‌اند و بسیار خرسندم که با گروهی همدل و همراه فرصت همکاری را پیدا کردم. 
 
بازیگر فیلم سینمایی «احتمال باران اسیدی» در خصوص نگاه‌های مثبت و منفی مخاطبان توضیح داد: مجموعه‌ تلویزیونی «حالت خاص» به خوبی توانسته در فضاهای مجازی بازخورد مثبتی داشته باشد و این اتفاق خوبی را رقم می‌زند که سازندگان را دلگرم به ساخت چنین مجموعه‌هایی می‌کند. 
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «حالت خاص» در پایان عنوان کرد: امیدوارم که سریال «حالت خاص» آدرس خوبی را برای خاص بودن و خاص شدن به مخاطبان داده باشد. 
 
گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «حالت خاص» به کارگردانی افشین‌ اربابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم بهادری و منصوره امی به عنوان اولین سریال شبکه نسیم، هر شب در ساعت 22 روی آنتن می‌رود. 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید