اعترافات یک فرمانده آمریکایی به فساد جنسی | اتاق خبر
کد خبر: 313100
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1394 - 02:29
یک فرمانده نیروی دریایی آمریکا به فساد اخلاقی و رابطه نامشروع با چندین زن در زمان حضور در آسیا اعتراف کرد.

یک فرمانده نیروی دریایی آمریکا به فساد اخلاقی و رابطه نامشروع با چندین زن در زمان حضور در آسیا اعتراف کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از استاندارد، طبق اعترافات صورت گرفته در پرونده مایکل واناک فم میسیویکز، فرمانده نیروی دریایی آمریکا وی از ژانویه 2011 تا سپتامبر 2013 برنامه‌ها و اطلاعات طبقه‌بندی شده نیروی دریایی آمریکا را در اختیار لئونارد گلن فرانسیس، پیمانکار دفاعی اهل مالزی و مدیر اجرایی و مالک شرکت "گلن دیفنس مارین آسیا" واقع در سنگاپور قرار داده است.

وی در دادگاهی در جنوب کالیفرنیا به دلیل توطئه و همچنین دریافت رشوه مجرم شناخته شد. محکومیت وی از 29 آوریل 2016 آغاز خواهد شد. شرکت سنگاپوری گلن دیفنس مارین به ناوها و زیردریایی‌های نیروی دریایی آمریکا پس از ورود به بنادر خدمات ارائه می‌داد.

میسیویکز اعتراف کرد که در زمان حضور در ژاپن از موقعیت و نفوذ خود در نیروی دریایی آمریکا برای پیشبرد منافع شرگت گلن دیفنس استفاده کرد و برنامه‌های طبقه‌بندی شده ناوها و همچنین اطلاعات دیگر نیروی دریایی را در اختیار فرانسیس قرار داد.

میسیویکز اعتراف کرد که فرانسیس در مقابل پول نقد، پرداخت هزینه‌های سفر لوکس وی و خانواده‌اش و بلیط کنسرت خوانندگانی مانند لیدی گاگا را به مدت دستکم 8 مرتبه در اختیار وی قرار داده است. این فرمانده آمریکایی همچنین به رابطه نامشروع با زنان روسپی برای چندین مرتبه نیز اعتراف کرد.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید