حرف های جنجالی علیرضا حقیقی درباره آنهایی که نمی خواهند تیم ملی به جام جهانی برود | اتاق خبر
کد خبر: 313873
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1394 - 15:29
دروازه بان جدید ماریتیمو به انتقاد از شرایط تیم ملی پرداخت و گفت امکاناتی که کروش می خواهد، کاملا طبیعی است.

اتاق خبر -  علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک ایران که به تازگی قراردادی را با باشگاه ماریتیمو پرتغال امضا کرده، از اتفاقاتی که برای تیم ملی افتاده به شدت دلخور است و گلایه دارد. او امروز با انتقاد از شرایط تیم ملی، گفت: «من اینطور احساس می کنم که بعضی از مسئولان دوست ندارند تیم ملی ایران نتیجه بگیرد.

اگر ما به تیم ملی زمین و لباس بدهیم، کار خاصی نکرده ایم. اینها عادی ترین امکاناتی است که باید در اختیار تیم ملی یک کشور باشد. اگر یک روز مدیری بیاید که بگوید من لباس و زمین آورده ام، کار بزرگی نکرده است. مگر ما می توانیم لخت به زمین برویم و بازی کنیم؟ آیا ما می توانیم در زمین خاکی تمرین کنیم؟ پس لباس و زمین که امکانات ویژه ای نیست. حالا اگر این شرایط مهیا نشده دیگر مسئولان می مانند و 70، 80 میلیون ایرانی که باید بعدا به آنها جوابگو باشند.»

حقیقی با انتقاد از زمین خراب کمپ تیم ملی که هنوز گامی برای ترمیم آن برداشته نشده، توضیح داد: «از آخرین بازی تیم ملی تا اولین اردو که در فروردین است ما چیزی نزدیک به 4 ماه زمان داشتیم. در این مدت می توانستیم 4،5 زمین خوب آماده کنیم. بعید می دانم از نظر مالی هم مشکلی داشته باشیم. تا جایی که می دانیم پول فیفا را داده اند. امیدواریم که مسئولان به فکر باشند. آقای کفاشیان در این مدت تلاش کرده و امیدوارم از این به بعد هم شاهد اتفاقات خوب باشیم.»

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید