مردم منتظر ارزان شدن خودرو نباشند | اتاق خبر
کد خبر: 313987
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1394 - 22:46
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه دارن اتومبیل با بیان اینکه اکثر مردم تصور می‌کنند قیمت خودرو کاهش خواهد یافت، گفت: امروز قیمت دلار از ۳ هزار تومان گذشته است و به طور حتم در آینده قیمت خودرو کاهش نخواهد یافت.

اتاق خبر: غلامحسین قاسمیان با اشاره به اینکه هنوز بازار خرید و فروش خودرو در رکود به سر می‌برد، اظهار داشت: فروشندگان خودرو امیدوارند با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال رونق به بازار خودرو برگردد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: در حال حاضر به نظر می‌رسد مردم یا تمایلی به خرید خودرو نداشته یا پولی برای خرید خودرو ندارند.  

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه دارن اتومبیل با بیان اینکه اکثر مردم تصور می‌کنند قیمت خودرو کاهش خواهد یافت، گفت: امروز قیمت دلار از 3 هزار تومان گذشته است و به طور حتم در آینده قیمت خودرو کاهش نخواهد یافت و  مردم باید بدون تعلل اقدام به خرید خودروهای مورد نیاز خود کنند.

قاسمیان با اعلام اینکه مردم از طریق آگهی‌های تبلیغاتی فاقد مجوز اقدام به خرید خودرو نکنند، تصریح کرد: متأسفانه برخی از طریق این آگهی تخلفات بسیاری را انجام داده اند به همین دلیل به مردم توصیه می کنیم فقط از نمایشگاه‌های خودرو اقدام به خرید کنند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید