برگزیدگان بخش مسابقه تئاتر ایران اعلام شدند | اتاق خبر
کد خبر: 314102
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1394 - 09:59
«طپانچه خانم» سه جایزه گرفت
گروه داوری بخش مسابقه تئاتر ایران سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزیدگان خود را اعلام کرد.

اتاق خبر - نمایش «طپانچه خانم» با دریافت سه جایزه، بیشترین تعداد جوایز این بخش را دریافت کرد. نمایش‌های «ترور» و «هیچکس نبود بیدارمان کند» نیز با دریافت دو جایزه در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

فهرست کامل برگزیدگان بخش مسابقه تئاتر ایران سی و چهارمین بین المللی تئاتر فجر به این شرح است:

آرای هیأت داوران مسابقه تئاتر ایران سی و چهارمین جشنواره بین ­المللی تئاتر فجر

طراحی گریم

نامزدها :

مجید ادراکی و  فرانک صبایی برای طراحی گریم نمایش «ادامه مطلب»

فریدا صفاییان برای طراحی گریم نمایش «راه مهر، راز سپهر»

سیداحمد نگهبان برای طراحی گریم نمایش «طپانچه خانم»

ثمین سالک برای طراحی گریم نمایش «داستان­های میان­رودان»

تقدیر :  مجید ادراکی و  فرانک صبایی برای طراحی گریم نمایش «ادامه مطلب»

برگزیده :  ثمین سالک طراح گریم نمایش «داستان­های میان رودان»

موسیقی

نامزدها :

سعید ذهنی برای موسیقی نمایش «ترور»

مجید کوچکی برای موسیقی نمایش «ساده با تو یک ترانه»

آرش عزیزی برای موسیقی نمایش «طپانچه خانم»

احسان آنالویی برای موسیقی نمایش «چِر»

سهند تاکی برای موسیقی نمایش «دو روی روایت نادری»

تقدیر :  سهند تاکی برای موسیقی نمایش «دو روی روایت نادری»

برگزیده :  سعید ذهنی برای موسیقی نمایش «ترور»

طراحی لباس

نامزدها :

ادنا زینلیان برای طراحی لباس نمایش «ترور»

پریدخت عابدین‌نژاد برای طراحی لباس نمایش‌های «هیچ کس نبود بیدارمان کند» و «طپانچه خانم»

داریوش پیرو برای طراحی لباس نمایش «دو روی روایت نادری»

فرانک صبایی برای طراحی لباس نمایش «ادامه مطلب»

تقدیر:  ادنا زینلیان برای طراحی لباس نمایش «ترور» تقدیر می‌کند.

برگزیده:  پریدخت عابدین‌نژاد برای طراحی لباس نمایش «طپانچه خانم»

طراحی صحنه

نامزدها:

عبدالله برجسته برای طراحی صحنه نمایش «تاریکی»

سهیل میرسپاسی و حمیدرضا زمزم برای طراحی صحنه نمایش «اروند خون»

سعید یزدانی برای طراحی صحنه نمایش «طپانچه خانم»

رضا مهدی­زاده برای طراحی صحنه نمایش­های «ترور» و «هیچ کس نبود بیدارمان کند»

تقدیر:  عبدالله برجسته برای طراحی صحنه نمایش «تاریکی»

برگزیده: رضا مهدی­زاده برای طراحی صحنه نمایش­های «ترور» و «هیچ کس نبود بیدارمان کند»

بازیگری مرد

نامزدها:

حمیدرضا آذرنگ برای بازی در نمایش «هتلی‌ها»

کاظم هژیرآزاد برای بازی در نمایش «راه مهر، راز سپهر»

فرید قبادی برای بازی در نمایش «ترور»

محمدرضا صولتی برای بازی در نمایش «تاریکی» و «تب سرد روی پیشانی داغ»

سام کبودوند برای بازی در نمایش «هتلی‌ها»

بهرنگ علوی برای بازی در نمایش «زبان اصلی»

تقدیر:

فرید قبادی برای بازی در نمایش «ترور»

بهرنگ علوی برای بازی در نمایش «زبان اصلی»

برگزیده:  محمدرضا صولتی برای بازی در نمایش‌های «تاریکی» و «تب سرد روی پیشانی داغ»

بازیگری زن

نامزدها:

نسیم ادبی برای بازی در نمایش «هتلی‌ها»

حدیث زارع ­نژاد برای بازی در نمایش «کات»

فریبا متخصص برای بازی در نمایش­های «طپانچه خانم» و «هیچ کس نبود بیدارمان کند»

کمند امیرسلیمانی برای بازی در نمایش «هتلی‌ها»          

گیتی قاسمی برای بازی در نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه»

آزاده صمدی برای بازی در نمایش «زبان اصلی»

تقدیر:

 آزاده صمدی برای بازی در نمایش «زبان اصلی»

 نسیم ادبی برای بازی در نمایش «هتلی‌ها»

برگزیده:  فریبا متخصص برای بازی در نمایش «طپانچه خانم»

نمایشنامه‌نویسی

نامزدها:

مسعود هاشمی­ نژاد برای نگارش نمایشنامه «یک زندگی بهتر»

جواد اشکذری برای نگارش نمایشنامه «شرم و دغدغه»

ساناز بیان برای نگارش نمایشنامه ­های «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» و «هتلی‌ها»

محمدامیر یاراحمدی برای نگارش نمایشنامه «هیچ کس نبود بیدارمان کند»

تقدیر:  محمدامیر یاراحمدی برای نگارش نمایشنامه «هیچ کس نبود بیدارمان کند»

برگزیده: ساناز بیان برای نگارش نمایشنامه «هتلی‌ها»

کارگردانی

نامزدها:

حمیدرضا آذرنگ برای کارگردانی نمایش «هتلی‌ها»

شهاب ­الدین حسین­ پور برای کارگردانی نمایش «طپانچه خانم»

جواد نوری برای کارگردانی نمایش «دو روی روایت نادری»

حمیدرضا نعیمی برای کارگردانی نمایش «ترور»

مهدی شایان برای کارگردانی نمایش «ادامه مطلب»

تقدیر:

 جواد نوری برای کارگردانی نمایش «دو روی روایت نادری»

حمیدرضا نعیمی برای کارگردانی نمایش «ترور»

برگزیده:  شهاب­ الدین حسین ­پور برای کارگردانی نمایش «طپانچه خانم»

هیأت داوران

گلاب آدینه، ناصر آقایی، محمدرضا خاکی،  قطب‌الدین صادقی، شهرام زرگر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید