روند تهیه DCP فیلم ها مشکلی ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 314132
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1394 - 10:59
فریبرز کامرانی مدیرعامل لابراتوآر پیشگامان سینمای آریا بیان کرد روند تهیه نسخه DCP فیلم هایی که به این لابراتوآر ارسال شده طبق برنامه پیش می رود.

فریبرز کامرانی مدیرعامل لابراتوآر پیشگامان سینمای آریا بیان کرد روند تهیه نسخه DCP فیلم هایی که به این لابراتوآر ارسال شده طبق برنامه پیش می رود.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، فریبرز کامرانی مدیرعامل لابراتوآر پیشگامان سینمای آریا با رد خبری مبنی بر ایجاد اشکال در مراحل تهیه DCP فیلم هایی که به این لابراتوآر ارسال شده است، گفت: در حال حاضر تمام مراحل فنی فیلم هایی که به لابراتوآر پیشگامان آریا سپرده شده به طور کامل انجام شده و مراحل فنی تنها ۵ فیلم هنوز به اتمام نرسیده است.

وی ادامه داد: از ۳۳ فیلم حاضر در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مراحل فنی ۲۳ فیلم در این لابراتوار انجام شده و از این تعداد، ۵ فیلمی که هنوز کارشان به پایان نرسیده است به این دلیل است که صداگذاری، موسیقی و یا تدوین آنها تمام نشده است. اصلاح رنگ اکثر فیلم ها در این لابراتوآر به پایان رسیده است و البته به رسم امانت از بردن نام این ۵ فیلم خودداری می کنم.

مدیرعامل لابراتوآر پیشگامان سینمای آریا ادامه داد: لابراتوآر پیشگامان سینمای آریا مسئولیت تهیه کپی از ۳۳ فیلم حاضر در جشنواره فیلم فجر را برای ۴۰ سینمای مردمی برعهده داشته که این مسئولیت را به خوبی به پایان رسانده است.

کامرانی با تاکید بر اینکه این لابراتوآر به همه وظایف خود در حوزه آماده کردن به موقع فیلم ها عمل می کند، گفت: چنین خبرهایی با توجه به شرایط فعلی و ترافیک به پایان رساندن فیلم ها که در این لابراتوآر وجود دارد، کار درستی نیست.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید