قطعی‌های گسترده برق در ۵ منطقه تهران | اتاق خبر
کد خبر: 315544
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 22:01
از مدار خارج شدن تأسیسات فوق توزیع پست های صادقیه و آذربایجان در شهر تهران موجب شد تا روز گذشته پایتخت نشینان در ۵ منطقه تهران قطعی های گسترده برق را شاهد باشند.

اتاق خبر: در یک ماه اخیر شاهد افزایش قطعی های پراکنده برق در کلانشهر تهران هستیم. قطعی هایی که در روزهای اخیر از حالت نقطه ای و موردی به قطعی های گسترده و چندساعته رسیده است.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ بر اساس گزارش های متعدد مردمی، روز گذشته ساکنان بخش هایی از مناطق 2 ٬ 9 ٬ 10 ٬ 6 و 11 شهر تهران با چند ساعت خاموشی در میانه روز و ساعات اولیه شب مواجه بودند. پیگیری های خبرنگار تسنیم حاکی از این است که روز گذشته تأسیسات فوق توزیع در پست های برق صادقیه و آذربایجان در شهر تهران دچار نقص فنی شده و از مدار خارج شده اند.

از مدار خارج شدن بخشی از پست های صادقیه و آذربایجان، می تواند از دلایل اصلی قطعی های گسترده برق تهران در روز گذشته باشد. صبح امروز نیز بخشی از این مناطق با قطعی های موردی برق مواجه شدند. ادامه قطعی های پراکنده و گسترده برق در تهران در حالی است که هنوز هیچ مقام مسئولی حاضر به ارائه توضیحات در خصوص دلیل قطعی های هر روزه برق در نقاط مختلف تهران نشده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید