انصراف مالاریایی‌ها از مراسم فرش قرمز/ لغو نمایش «یتیم خانه ایران» | اتاق خبر
کد خبر: 315847
تاریخ انتشار: 22 بهمن 1394 - 10:48

به گزارش اتاق خبر، روز هفتم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حاشیه و اتفاق خاصی نداشت و نشست خبری چهار فیلم اکران شده روز قبل بدون هیچ حاشیه ای برگزار شد. 


در اولین نشست خبری که متعلق به فیلم «بارکد» جدیدترین ساخته کارگردان «عصر یخبندان» بود فضای بانشاط و پر انرژی بر اهالی رسانه حاکم بود. سه بازیگر این فیلم در هنگام پرسش و پاسخ سایر عوامل در حال شوخی و خنده بودند و توجه رسانه ها و عکاسان خبری هم جلب آن سه بود. 

رضا کیانیان و سحر دولتشاهی که برای نشست فیلم «بارکد» به کاخ جشنواره نرسیده بودند، در نشست فیلم بعدی حاضر شدند. دولتشاهی به جلسه «وارونگی» رسید و کیانیان با تاخیر در جلسه نقد «کفشهایم کو؟» پور احمد حاضر شد.

رضا کیانیان در نشست خبری فیلم «کفشهایم کو؟» به نکته جالبی در خصوص خودش اعتراف کرد و گفت: من وقتی برای بازی در یک فیلم و تجربه جدید آماده میشوم نوک بینی ام جوش میزند. در مورد این فیلم این جوش خیلی دیر خوب شد.

 

بهرام رادان، پژمان بازغی، محسن کیایی، سحر قریشی و فرهاد اصلانی امروز در محاصره هوادران و اهالی رسانه بودند.

عصر امروز در بخش هنر و تجربه عوامل فیلم «سینما نیمکت» روی فرش قرمز حاضر نشدند. محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور روی فرش قرمز این فیلم حاضر نشدند و تنها به تماشای فیلم رفتند و این اقدام رحمانیان می‌تواند نشان از ادامه اعتراض و نارضایتی از حضور این فیلم در بخش هنر و تجربه باشد. رحمانیان همچنان اعتقاد دارد فیلم نه هنری است نه تجربه نویی دارد. 

پیش از اکران فیلم «دختر» سید رضا میرکریمی، علیرضا تابش و حجت الله ایوبی درکاخ جشنواره حضور یافتند تا در اولین سانس نمایش فیلم های بخش اصلی جدیدترین اثر میرکریمی را به تماشا بنشینند.

پیش از آغاز این فیلم یاد و خاطره یداله نجفی صدابردار فقید سینما در متنی که از طرف میرکریمی قرائت شد گرامی داشته شد.

«خماری» از بخش نگاه نو نیز در روز گذشته به نمایش درآمد که با استقبال خوبی مواجه نشد. 

کاخ جشنواره به روال هرشب، پیش از شروع سانس ساعت ۲۱ مملو از اهالی سینما و رسانه بود.

گفتنی است بجای عوامل فیلم «مالاریا» که از حضور بر روی فرش قرمز امتناع کردند، عوامل «یتیم خانه ایران» با حضور روی فرش قرمز این مراسم رو بخاطر اکران فیلم ساعت ۱ بامداد زودتر برگزار کردند.

همچنین نمایش فیلم «یتیم خانه ایران» به دلیل نقص فنی لغو شد و ابوالقاسم طالبی با عذرخواهی از حاضران وعده داد تا در زمان و مکان مناسبی این فیلم را اکران کند‌.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید