عدم پیروزی بر استقلال اهواز توجیه ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 315912
تاریخ انتشار: 19 بهمن 1394 - 22:48
ابراهیمی:
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: برای ما نباید توجیهی باشد که نتوانستیم ۳ امتیاز از استقلال اهواز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: برای ما نباید توجیهی باشد که نتوانستیم ۳ امتیاز از استقلال اهواز بگیریم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، امید ابراهیمی در نشست خبری محل تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: باید به تیم استقلال اهواز تبریک بگویم که با بازیکنان جویای نام بازی خوبی انجام دادند. برای ما نباید توجیهی باشد که نتوانستیم 3 امتیاز بگیریم. این تیم پایین جدول است و نتوانستیم ببریم.

وی افزود: امیدوارم این بازی تجربه‌ای برای دیدارهای آینده باشد تا 3 امتیاز این بازی را جبران کنیم. همه بازیکنان سعی و تلاش‌شان را به کار برده‌اند اما تیم حریف خوب و بسته بازی کرد و نتوانستیم موقعیت خلق کنیم. امیدوارم در آینده نتایج لازم را بگیریم و به آن چیزی که حق‌مان است، برسیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در واکنش به این موضوع که برخی‌ها اعتقاد دارند که استقلال مثل پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند، گفت: ما خودمان را با هیچ تیمی مقایسه نمی‌کنیم و کار خودمان را می‌کنیم. در هر بازی سعی کرده‌ایم از موقعیت‌ها استفاده کنیم. فکر کنم بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داریم و اگر این‌طور نبود، می‌توانستیم بگوییم مشکل داریم و کم گل می‌زنیم. تلاش همه این است که هر بازی بهتر بازی کنیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم. ما بهترین خط حمله لیگ را داریم و سعی می‌کنیم بهتر از این باشیم.

ابراهیمی ادامه داد: نمی‌خواهم بگویم که کمبودی نداریم اما بزرگترین مشکل ما در نیم‌فصل دوم آغاز شد، مانند نیم فصل اول آنطور که باید و شاید در تعطیلات تمرین نکردیم و تمرکز نداشتیم. اگر حرف از قهرمانی می‌زنیم باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم. با حرف زدن چیزی به دست نمی‌آید و باید بهترین تمرینات را انجام دهیم. جای نگرانی بابت این موضوع داریم اما سعی می‌کنیم با تلاش بیشتر به نتایجی که می‌خواهیم برسیم.

وی در خصوص عدم جذب بازیکن در نیم‌فصل عنوان کرد: قرار بود هافبک به تیم اضافه شود اما باشگاه نتوانست بازیکنی جذب کند، تا اینجای کار هر کاری که از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم و تیم به صدر جدول رفته و به فینال جام حذفی صعود کرده است. همچنان ما لیاقت حضور در صدر جدول را داریم و از نظر من تیم کمبود خاصی ندارد اما می‌توانستند بازیکنی جذب کنند که به تیم کمک کند، باید تلاش کنیم در نیم‌فصل دوم مانند نیم‌فصل اول خوب کار کنیم. بازی با استقلال اهواز تلنگری برای بازی‌های بعد ما شد تا دیگر چنین اشتباهی نکنیم.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید